sr2logo
Zaczaruj wnętrze swojego domu - Strony Rynku

Zaczaruj wnętrze swojego domu

Wprowadzasz się do nowego mieszkania i zastanawiasz się, w jaki sposób je zaaranżować, aby zyskało niepowtarzalny klimat? Jesteś w trakcie remontu i masz dość nudnych ścian w nieciekawych kolorach? Doskonałym rozwiązaniem będzie zastosowanie farb dekoracyjnych marki Primacol Decorative, które w ciekawy i oryginalny sposób ożywią każdą przestrzeń, bez względu na to, czy jest to nowoczesne mieszkanie, dom w stylu klasycznym czy wnętrze urządzone w klimacie skandynawskim.

pr

Farby dekoracyjne Primacol Decorative to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą wprowadzić do swojego domu powiew świeżości i nie boją się postawić na nietypowe rozwiązania. Te produkty udowadniają, że remont nie musi kończyć się na pomalowaniu ścian zwykłą farbą lub położeniu tapety we wzorki. Stosując je, można w szybki i prosty sposób zaaranżować wnętrze, które będzie nawiązywać do piękna wszechświata, siły żywiołów czy jedwabnych tkanin.

Odcienie szarości

Miłośnikom efektu betonowych ścian polecamy Farbę betonową Primacol Decorative. Pokryte nią ściany pasują głównie do stylu nowoczesnego i industrialnego. Współgrają przy tym z elementami ze szkła, drewna czy metalu. Farba dostępna jest w czterech odcieniach szarości. Od nas zależy, jaki efekt chcemy uzyskać. Może to być powierzchnia gładka, z charakterystycznymi wżerami lub imitująca modne od kilku lat płyty z betonu architektonicznego.

Piasek na wietrze

Silver Sand Primacol Decorative to strukturalna farba do tworzenia efektów dekoracyjnych. Powierzchnie nią pokryte, pod wpływem padania światła, mienią się perłowymi refleksami, tworząc trójwymiarowy efekt głębi. Doskonałe efekty wizualne otrzymujemy zarówno przy świetle sztucznym, jak i naturalnym. Silver Sand Primacol Decorative zawiera specjalistyczne dodatki strukturalne, które w trakcie aplikacji tworzą wzór przypominający rozsypany na wietrze piasek. Farba dostępna jest w siedmiu gotowych wersjach kolorystycznych oraz w bazie srebrnej, którą również można barwić dowolnymi kolorantami.

Jedwab na ścianie

Royal Silk Primacol Decorative to dekoracyjna farba przeznaczona do użytku wewnątrz pomieszczeń. W jej składzie znajdują się specjalne perłowe wypełniacze, dzięki którym na dekorowanej powierzchni powstają powłoki ze szlachetnym połyskiem. Migoczące refleksy są dynamiczne i zmieniają się wraz z kątem padania światła. Farba jest dostępna w gotowych wersjach kolorystycznych oraz bazie srebrnej i złotej, które również można barwić dowolnymi kolorantami. Po wyschnięciu tworzy powłokę przypominającą jedwabną tkaninę.

You may also like...