sr2logo
UTC Aerospace Systems mierzy wysoko - Strony Rynku

UTC Aerospace Systems mierzy wysoko

UTC Aerospace Systems jest jednym z największych dostawców technologicznie zaawansowanych produktów dla przemysłu lotniczego i wojskowego na świecie, a także znaczącym dostawcą międzynarodowych programów kosmicznych. Zatrudnia ponad 41 000 osób ze 150 krajów, pracujących na rzecz technologicznej innowacji.

2UTC Aerospace Systems Wrocław

W każdej sekundzie w powietrze wzbija się samolot z wyposażeniem UTC Aerospace Systems Wrocław na pokładzie. Stuletnie doświadczenie oraz wysoka jakość projektowanych produktów klasyfikuje UTC jako jednego z największych światowych dostawców zaawansowanych technologicznie systemów dla przemysłu lotniczego i wojskowego.

Wrocławski oddział UTC Aerospace Systems prężnie się rozwija. Obecnie zatrudnia ponad 1000 pracowników, a w przyszłości planuje tę liczbę podwoić. To idealne miejsce pracy zarówno dla osób rozpoczynających karierę zawodową, jak i tych z długoletnim stażem. Dostęp do wysoko zaawansowanych technologii oraz procesów sprawia, że pracownicy mogą realizować tu karierę, o jakiej zawsze marzyli.

Solidny Pracodawca 2018

Tytuł Solidnego Pracodawcy Roku firma UTC
Aerospace Systems Wrocław otrzymała po raz pierwszy. Wyróżnienie przyznawane jest przedsiębiorstwom, które w sposób rzetelny i konsekwentny realizują politykę personalną oraz stosują kompleksowe rozwiązania pracownicze. Oceniane były m.in.: warunki pracy, terminowość wypłat, warunki socjalne, ścieżka kariery, dynamika zatrudnienia, działania CSR i opinie o firmie.

Pracownik zmotywowany

UTC Aerospace Systems Wrocław dba o dobór atrakcyjnych i zróżnicowanych szkoleń oraz przykłada dużą wagę do rozwoju zawodowego swoich pracowników. Oferuje również szereg benefitów, tj. prywatny program emerytalny, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie wczasów pod gruszą, pakiet relokacyjny, karty MultiSport. Doskonałą motywacją dla pracownika jest również program Scholar. Osoby, które podejmują studia na wymarzonym kierunku, niekoniecznie związanym z obejmowanym stanowiskiem, otrzymują od UTC
Aerospace Systems Wrocław pełne dofinansowanie w tym zakresie. – Zależy nam, aby pracownicy poświęcali czas na rozwój swoich pasji, dzięki czemu są bardziej kreatywni i otwarci na innowacje – mówi Agnieszka Rozmus, lider ds. personalnych. – Niektórzy z naszych pracowników marzyli o studiach, ale ich wcześniejsza sytuacja materialna nie pozwalała im na rozpoczęcie nauki. Teraz mają taką szansę – dodaje.

Dlaczego warto postawić na branżę lotniczą?

Branża lotnicza jest bardzo stabilnym biznesem, dającym perspektywy pracy na kilkadziesiąt lat do przodu. Jest w niej zatrudnionych 56 mln pracowników na całym świecie, których wkład w światową gospodarkę jest 3,5 razy większy niż w przypadku innych branż. Praca w tym sektorze daje dostęp do wysoko zaawansowanych technologii oraz możliwość realizacji unikatowych projektów z obszaru Aerospace.