sr2logo
Wiedza i profesjonalizm - Strony Rynku

Wiedza i profesjonalizm

Firma Netcompany powstała w 2000 roku, a nasza siedziba główna znajduje się w Kopenhadze. Dziś jesteśmy międzynarodową firmą zatrudniającą prawie 3000 pracowników w 6 krajach. Netcompany świadczy usługi informatyczne i realizuje strategiczne projekty IT o znaczeniu krytycznym, które przyspieszają cyfrową transformację przedsiębiorstw. Wśród oferowanych przez nas rozwiązań można znaleźć między innymi platformy cyfrowe, systemy podstawowe oraz usługi w zakresie zarządzania i utrzymania infrastruktury informatycznej.

Oferujemy kompleksowe usługi IT – od rozwoju poprzez zarządzanie i utrzymanie działania systemów – przeznaczone dla zróżnicowanej grupy klientów. Współpracujemy między innymi z dużymi i średnimi przedsiębiorstwami z różnych branż sektora publicznego i prywatnego, działającymi w regionie Europy Północnej. Na przestrzeni lat zawsze byliśmy wierni naszym wartościom i nigdy nie sprzeniewierzyliśmy się zasadom, które są fundamentem naszej firmy.

Filozofia odpowiedzialności

Działając w poczuciu odpowiedzialności za powodzenie przedsięwzięć naszych klientów dbamy o ciągłą dostępność wysokiej jakości usług IT, terminowe realizacje i zgodność z ustalonym budżetem. W trosce o rozwój zawodowy i sukcesy naszych pracowników umożliwiamy im doskonalenie talentów i wybór możliwie najlepszej ścieżki kariery. Dzięki naszej filozofii staliśmy się najbardziej efektywną firmą informatyczną na rynku duńskim.

Strategia biznesowa

Netcompany to firma profesjonalna, prężnie rozwijająca się i elastyczna. Szerokie spektrum kompetencji naszego zespołu, odpowiednie metody pracy i znajomość technologii sprawiają, że nasze rozwiązania są rzetelne i trafne pod względem technicznym, wpisują się w wizję organizacji i przynoszą oczekiwane wyniki ekonomiczne.

Relacje z klientem

Wierzymy w ścisłą współpracę z klientem, aby móc nadać naszym rozwiązaniom najwyższą jakość i wartość użytkową. Nie pracujemy „dla”, lecz „z” klientem i stajemy się częścią jego zespołu. Netcompany to wysokiej klasy specjaliści o szerokich horyzontach i wysokim poczuciu odpowiedzialności, którzy za każdym razem realizują powierzone im zadania na najwyższym poziomie, dbając jednocześnie o to, aby współpraca z nami była dla klienta przyjemnością.

Kultura i wartości

Kluczem do utrzymania pozycji Netcompany jako najlepszej i najszybciej rozwijającej się firmy konsultingowej w branży IT jest nasz zespół. Dlatego przyjęliśmy taki model biznesowy, w którym nasi pracownicy mogą nieustannie podnosić swoje kwalifikacje, aby być najlepszymi specjalistami w branży. Rozwój zawodowy naszych pracowników jest dla nas równie ważny jak dla nich samych.

Kultura i wartości

W Netcompany każdy nasz pracownik jest objęty programem mentorskim oraz realizuje szereg różnorodnych szkoleń w ramach Netcompany Academy. Zatrudniamy osoby z wyksztalceniem wyższym IT lub kierunków pokrewnych. Naszym atutem jest inwestowanie w rozwój pracowników nie tylko w zakresie biznesowym, ale również na innych polach poprzez kluby zainteresowań After Dark.