sr2logo
Ekogroszki Energo z Laurem Klienta Odkrycie Roku 2021 - Strony Rynku

Ekogroszki Energo z Laurem Klienta Odkrycie Roku 2021

Sezon grzewczy za progiem, jak i jesienne chłody. Co zrobić, aby w domu było ciepło, gdy na zewnątrz robi się zimno? Dobrze się przygotować, a więc między innymi zaopatrzyć się w energetyczny opał – taki jak ekogroszek Energo, Odkrycie Roku 2021 w plebiscycie konsumenckim Laur Konsumenta/Laur Klienta w kategorii „ekogroszek”.

Ekogroszki Energo to produkty, stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach, którym zależy na wydajnym i niskoemisyjnym paleniu w piecach CO z podajnikiem. Laur Klienta Odkrycie Roku 2021 w kategorii „ekogroszek” – nagroda, którą otrzymują nieliczne podmioty gospodarcze – świadczy o ich rosnącej popularności wśród właścicieli pieców.

Marką Energo sygnowane są różne rodzaje ekogroszku: Ekogroszek Extra Power +, Ekogroszek Extra Premium +, Ekogroszek Popularny. Najlepsze ekogroszki Energo charakteryzują się „zerową” spiekalnością, kalorycznością dochodzącą do 29 MJ/kg i najniższą zawartością popiołu na rynku –  nieprzekraczającą 3%, co oznacza, że z tony opału powstaje zaledwie 30 kg popiołu. 

Ponadto produkty oferowane przez Energo spełniają najwyższe standardy unijne oraz są atestowanym paliwem ekologicznym i są poddawane najnowocześniejszemu procesowi suchego wzbogacania i oczyszczania węgla.

Energo to polski producent i renomowany dostawca ekogroszku oraz innych odmian węgla kamiennego: kostki, orzecha, groszku i ekomiału. Na krajowym rynku działa od prawie 25 lat. Siedziba firmy znajduje się w Bielsku Podlaskim. Poza tym ma ona 6 oddziałów produkcyjno- handlowych i ponad 300 punktów patronackich w całym kraju.

Od 2011 r. firma jest uczestnikiem programu Rzetelna Firma. Posiada Złoty Certyfikat Rzetelności przyznawany firmom, które wykazują się rzetelnością płatniczą i realizują misję społecznej odpowiedzialności biznesu przez sponsoring kultury i sportu, a od tego roku – Laur Klienta Odkrycie Roku 2021 w kategorii „ekogroszek”.

Produkty Energo można kupić online i stacjonarnie – dokładne informacje znajdują się na:


www.energobielsk.pl/gdziekupic.


ENERGO Sp. z o.o.

www.energobielsk.pl

e-mail: energo@energobielsk.pl

ul. Kleszczelowska 84a, 17-100 Bielsk Podlaski

tel. (+48) 500 547 667