sr2logo
Naszą siłą są ludzie! - Strony Rynku

Naszą siłą są ludzie!

Firma Eveline Cosmetics to prawie 40 lat doświadczenia i troski o podkreślanie naturalnego piękna kobiet z całego świata! Naszą siłą są ludzie – to dzięki nim Eveline Cosmetics od ponad 35 lat, stale się rozwija.

W tym roku otrzymaliśmy bardzo szczególne dla nas wyróżnienie Solidny Pracodawca Roku, dzięki któremu znaleźliśmy się w gronie najlepszych pracodawców w Polsce, ceniących nowoczesne rozwiązania HR.

Jesteśmy największym polskim producentem i eksporterem kosmetyków. Zatrudniamy obecnie blisko 900 pracowników. Nasza oferta to ponad 1000 produktów – zarówno do pielęgnacji, jak i do makijażu – dostępna jest na 6 kontynentach, w 70 krajach. Kraje z największą dynamiką wzrostu to dla nas: Rosja, Ukraina, Chorwacja, Rumunia, Grecja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, USA, Bośnia i Hercegowina, oraz Pakistan. Zmotywowani zadowoleniem klientów, poszerzamy eksport, między innymi o kraje takie jak UK, Niemcy, Francję, Arabię Saudyjską czy kraje skandynawskie.

Dynamika sprzedaży i rozwój eksportu mają wpływ na nasze inwestycje – w ciągu ostatnich lat zainwestowaliśmy ponad 20 mln. zł. w rozbudowę infrastruktury produkcyjnej i logistycznej oraz bazy magazynowej, a Centrum Badań i Rozwoju zostało unowocześnione. Dlatego możemy produkować jeszcze szybciej i bezpieczniej, a także stale tworzyć nowe miejsca pracy.

Osiągnęliśmy swoją pozycję na rynku dzięki innowacyjności, zastosowaniu surowców o potwierdzonej badaniami skuteczności działania, szybkiemu reagowaniu na trendy i zmieniające się oczekiwania konsumentów. Mamy pewność, że tworzymy najlepsze produkty!

Bacznie śledzimy światowe trendy – co roku wprowadzamy na rynek około 100 nowych produktów o wysokiej jakości, w przystępnej cenie, dla konsumentki w każdym wieku.

Nasze produkty dostępne są w licznych sieciach handlowych, drogeriach, supermarketach oraz sklepach internetowych, dzięki czemu cieszymy się coraz większym zasięgiem i uznaniem również wśród młodszych konsumentek.

Specjalnie dla nich rozwijamy naszą obecność w mediach społecznościowych i w Internecie, prowadzimy także zaawansowane działania w obszarze Digital Marketingu. W ostatnim czasie stale powiększamy Dział Marketingu Online, zatrudniając najlepszych specjalistów na rynku. Udało nam się zbudować silną społeczność wokół marki Eveline Cosmetics. Nasz kanał na IG to już ponad 214 tysięcy aktywnych followersów, profil na FB – blisko 200 tysięcy fanów! Rozwijamy także nowy kanał na Tik Toku, który w ciągu pierwszych 3 miesięcy podbił serca ponad 5 tysięcy nowych obserwujących. Eveline to wyjątkowe miejsce, w którym miłość do pielęgnacji i piękna łączy się z pasją, kreatywnością, rozwojem i satysfakcją. Naszym pracownikom umożliwiamy zarówno inspirującą pracę zespołową opartą na wymianie doświadczeń, jak i indywidualne doskonalenie ich największych talentów oraz zdobywanie nowych. Priorytetem naszego zespołu jest wzajemne wsparcie, szacunek i współpraca, razem działamy na nasz wspólny sukces!

Zespół Eveline Cosmetics stale się rozwija, więc jeśli chcesz do nas dołączyć zapraszamy na
www.eveline.pl/kariera – tu znajdziesz aktualne oferty pracy!