sr2logo
Przyszłość z auro-zdrowie - Strony Rynku

Przyszłość z auro-zdrowie

Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o. to firma z branży farmaceutycznej. Oferta firmy skupia się na lekach generycznych, Rx oraz OTC obejmujących 22 obszary terapeutyczne.

Tworzone przez Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o. leki są najwyższej jakości odpowiednikami popularnych na rynku farmaceutyków. Co istotne dla pacjentów, zawierając tę samą substancję czynną, działają dokładnie tak samo, a zazwyczaj różnią się jedynie nazwą i cechują atrakcyjną ceną.

Aurovitas Pharma Polska powstała jako trzecia firma Aurovitas w Europie i wraz z siostrzanymi spółkami z Hiszpanii oraz Portugalii wchodzi w skład Grupy Aurobindo Pharma z centralą europejską w Londynie. Aurobindo Pharma została założona w 1986 przez P.V. Ramprasad Reddy, K. Nityananda Reddy oraz wysoko wyspecjalizowaną grupę specjalistów w dziedzinie farmacji. Pierwsze działania rozpoczęliśmy w latach 1988-89 mając do dyspozycji wówczas tylko jeden zakład produkcyjny półsyntetycznych penicylin w Pondicherry. Koncern Aurobindo jest jedną z wiodących firm działających w obszarze rozwoju, produkcji i wprowadzaniu do obrotu leków generycznych i substancji aktywnych dla przemysłu farmaceutycznego na świecie. Grupa Aurobindo została nagrodzona podczas głównej Gali Global Generics & Biosimilars Awards dwoma bardzo cennymi nagrodami: Company of the Year 2019,
Acquisition of the Year 2019.

Misją Aurovitas Pharma Polska jest zapewniać dostęp do jak najszerszego portfela wysokiej jakości leków dostosowanych do potrzeb terapeutycznych polskich pacjentów.