sr2logo
Najwyższe standardy. Najciekawsze wyzwania - Strony Rynku

Najwyższe standardy. Najciekawsze wyzwania

W ERGO Hestii stawiamy na otwartość na ludzi i ich innowacyjność na każdym poziomie organizacji. 24 lata ciągłego wzrostu to rezultat niezłomnego ducha, perspektywicznego myślenia i ciągłego doskonalenia naszych pracowników.

sr

Idziemy pod prąd
W ERGO Hestii niezmiennie idziemy pod prąd, dlatego szukamy i wspieramy ludzi z inicjatywą, którzy są nastawieni na tworzenie nowych, lepszych ubezpieczeń. Dzięki takiemu podejściu, dzisiaj jesteśmy pionierami wielu rozwiązań. Równie aktywnie słuchamy głosu klientów i przez 7 lat od momentu, kiedy monitorujemy wpływające do firmy sygnały ich niezadowolenia, wprowadziliśmy na tej podstawie już ponad 500 zmian w naszych procesach obsługowych. Osoby, które dołączają do naszych zespołów nieustannie uczestniczą w rozwoju i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań budujących wartość dodaną dla naszych klientów.

Stawiamy na potencjał
Zatrudniając około 3000 osób zaliczamy się do największych pracodawców na Pomorzu. 8 na 10 pracowników Grupy to ludzie młodzi pomiędzy 27-40 rokiem życia. Aby móc sprostać wyzwaniom związanym z taką liczbą i strukturą pracowników oferujemy im rozbudowaną ścieżkę kariery oraz stawiamy na rekrutację wewnętrzną. To daje im szansę na ciągły rozwój zawodowy w najróżniejszych obszarach i spółkach Grupy ERGO Hestia, co dla młodych ludzi jest bezcennym doświadczeniem w jednej z największych instytucji rynku finansowego w Polsce. Stałym elementem tej filozofii jest prowadzony od kilkunastu lat Program Rozwojowy HART – Hestyjna Akademia Rozwoju
Talentów. Istotnym elementem rozwoju w programie jest wzajemne inspirowanie się dwóch grup uczestników – doświadczonych ekspertów w firmie, jak i kreatywnych, młodych entuzjastów z mniejszym stażem. Osobom, które dopiero zaczynają swoją karierę i chcą poznać zasady funkcjonowania dużej organizacji co roku oferujemy programy stażowe oraz programy praktyk letnich. To znakomita okazja do zapoznania się z realiami pracy w branży ubezpieczeniowej, jej pracownikami, standardami i obyczajami. Wielu stażystów ma możliwość zdobycia doświadczenia z przeróżnych działów w tym aktuariatu, marketingu, sprzedaży czy zarządzania ryzykiem.

Nie tylko biznes jest dla nas ważny
Nie mniej ważne jest dla nas, aby nasi pracownicy czerpali przyjemność ze wspólnej pracy, dlatego zawsze staramy się ich docenić i pomóc w umiejętnym godzeniu pracy zawodowej i życia rodzinnego. Nowoczesne bistro dla pracowników, stylowa kawiarnia, park czy przedszkole dla dzieci pracowników to tylko kilka z udogodnień pracy w naszej siedzibie. Dodatkowo we współpracy z naszą fundacją Artystyczna Podróż Hestii organizujemy warsztaty artystyczne, z Sopockim Klubem Żeglarskim ERGO Hestia Sopot oferujemy naszym pracownikom kursy windsurfingu a wewnętrznie wśród pracowników rozwijamy wolontariat.

Inwestujemy w ekologię
Jako pracodawca kładziemy duży nacisk na ekologiczny transport – wybudowaliśmy parking i szatnie z prysznicami dla rowerzystów, a osoby przyjeżdżające rowerem do pracy otrzymują nieodpłatny lunch w firmowym bistro. Zorganizowaliśmy carpooling, aby ograniczyć liczbę samochodów dowożących Hestian do pracy. Potwierdzeniem naszych działań są dla nas tytuły Solidnego Pracodawcy i Idealnego Pracodawcy dla Studentów Universum TOP100 według badania

Universum Professional Survey.
Działalność Grupy ERGO Hestia jest nastawiona na zapewnienie Najwyższego Standardu Ochrony swoim klientom.

You may also like...