sr2logo
Pracodawca na medal - Strony Rynku

Pracodawca na medal

Mimo zaledwie 7. lat na rynku firma Tide Software zdołała uzyskać pozycję czołowego dostawcy na rynku usług telco wykorzystywanych w marketingu. Firma działająca
w Warszawie i Białymstoku oprócz oferty odpowiadającej na wymagania klientów może poszczycić się kolejnym osiągnięciem – tytułem Solidny Pracodawca Mazowsza.

Tide Software specjalizuje się w usługach w chmurze do masowej wysyłki: SMS, MMS, VMS, fax i e-mail. Ponad 4000 klientów obecnie korzysta z usługi Tide, która umożliwia geotargetowanie, dokładne raportowanie oraz pełną personalizację treści. Istotą sukcesu w polityce personalnej jest koncepcja kaizen, czyli przedsiębiorstwa w którym stale poszerza się swoje kompetencje. W dodatku rotacja pracownicza zmniejszona jest do minimum, co sprzyja atmosferze i jakości wykonywanych usług w Tide Software. Nawiązując do kaizen pracownicy mogą korzystać z oferty rozbudowanych kursów prowadzonych przez wysokiej klasy specjalistów. Pracodawca dba również o opiekę medyczną – pracownicy mają możliwość skorzystania z bezpłatnych wizyt w ogólnopolskiej sieci przychodni.
Pozostając przy zdrowym trybie życia zatrudnieni w Tide Software mają dofinansowanie do kart Multisport.To pomaga im utrzymać formę i sprzyja aktywności fizycznej przy siedzącym trybie pracy.
Czynnikiem niezbędnym w pielęgnacji kontaktów interpersonalnych w załodze Tide Software są wyjazdy integracyjne. Firma oferuje co roku wyjazdy w kraju lub zagranicą łącząc szkolenia wewnętrzne i omawianie strategii firmy z dobrą zabawą. W poprzednich latach pracownicy mogli sprawdzić się na torze wyścigowym podczas imprezy rajdowej oraz zrelaksować w SPA Ireny Eris. W tym roku planowany jest dwutygodniowy wyjazd do malowniczej Toskanii. Solidnemu Pracodawcy Mazowsza serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Elwira Charyga

You may also like...