sr2logo
Buduj i urządzaj z PSB - Strony Rynku

Buduj i urządzaj z PSB

Grupa Polskie Składy Budowlane tworzy największą w Polsce sieć hurtowni materiałów budowlanych. Siłą Grupy PSB jest bogata oferta handlowa, pomoc firmom wykonawczym, inwestorom w dokonywaniu wyborów technologicznych i materiałowych.

psbGrupa Polskie Składy Budowlane S.A. z siedzibą w Wełeczu k. Buska-Zdroju, działa na rynku od 18. lat, jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów „dom i ogród” w Polsce. Obecnie Grupa zrzesza 352 małe i średnie rodzinne firmy z terenu całej Polski, które prowadzą handel w 425 składach budowlanych, w 208 marketach PSB-Mrówka oraz w 43 centrach handlowych PSB-Profi. W placówkach tych pracuje około 12 tysięcy osób.
Sklepy PSB-Mrówka to najbardziej powszechna sieć marketów branży „dom i ogród” w miejscowościach powiatowych i gminnych. Nowoczesne, samoobsługowe sklepy posiadają w ofercie od kilku do kilkunastu tysięcy pozycji asortymentowych. Wypełniają one dotychczasową lukę usługową, oferując w jednym obiekcie wszelkie produkty niezbędne do utrzymania domu i ogrodu (posesji). Obecnie działa 208 sklepów. W planach jest uruchomienie ok. 400 takich placówek na terenie Polski.
PSB-Profi to wyspecjalizowane składy budowlane w obsłudze firm wykonawczych. Oferują materiały niezbędne do codziennej pracy firm budowlanych, pochodzące od najlepszych i największych dostawców Grupy PSB. Placówki te są najbardziej nowoczesnymi hurtowniami na lokalnym rynku, które posiadają: sklep samoobsługowy, specjalną strefę obsługi klienta (fakturowanie, rozmowy handlowe), magazyny i strefę składowania towarów na zewnątrz, miejsce do kompletowania towarów odbieranych przez klientów w terminie późniejszym, parking oraz ekspozycje towarowe. Obecnie funkcjonują 43 placówki Profi w Polsce.
Grupa Polskie Składy Budowlane S.A. otrzymała za zajęcie I miejsca złote godło ogólnopolskiego konkursu Laur Klienta 2016 w kategorii „Jakość obsługi w sieciowych hurtowniach budowlanych”, zdobywając 53% głosów klientów.


Grupa PSB poszukuje inwestorów zainteresowanych prowadzeniem sklepu Mrówka w miejscowościach powiatowych i gminnych.

You may also like...