sr2logo
PEKAES cenionym pracodawcą - Strony Rynku

PEKAES cenionym pracodawcą

Ogromnie ucieszyła nas informacja o przyznaniu PEKAES SA wyróżnienia w projekcie Solidny Pracodawca Roku. Podejmujemy różne inicjatywy z myślą o naszych pracownikach. Zależy nam, aby czuli się nie tylko ważni w naszej organizacji, ale także docenieni. Tylko w ten sposób możemy wspólnie budować sukces naszej firmy.

pksW PEKAES przede wszystkim promujemy postawy i zachowania oparte na wzajemnym zrozumieniu, szacunku, a także akceptacji potrzeb oraz wartości, które stanowią integralną część naszej kultury organizacyjnej. Oferujemy stabilne zatrudnienie oraz pracę w ambitnym, nastawionym na innowacyjne rozwiązania zespole. Działamy tak, aby praca, którą wykonują nasi pracownicy była satysfakcjonująca i budziła zadowolenie. Jak to robimy? Nieustanny progres, podnoszenie kwalifikacji to z pewnością coś, co nas wyróżnia w branży. Dbamy o rozwój kluczowych kompetencji naszych pracowników, dlatego zapewniamy różnorodne szkolenia, dopasowane do ich potrzeb.
Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie oraz praca w przyjaznym środowisku to niewątpliwe atuty naszej firmy. Kolejne z nich to równe traktowanie bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, pochodzenie, wyznanie, czy inne przesłanki narażające na zachowania dyskryminacyjne. Dodam, że wszystkie te wartości są wpisane w Kodeks Etyki PEKAES. Zawarte w nim standardy stanowią fundament etyczny naszej firmy. Adresujemy je do wszystkich pracowników zatrudnionych w PEKAES, ponieważ to oni są najważniejszym i najbardziej wartościowym zasobem spółki stanowiącym o jej sile i prestiżu w oczach naszych klientów oraz partnerów biznesowych. Wierzymy, że odpowiednia motywacja, przekładająca się na efektywność i jakość ich działań, w rezultacie przyczynia się do globalnych sukcesów naszej firmy. Rozumiemy, że tylko w ten sposób możemy budować nasz wspólny rynkowy sukces.
Maja Kuryłło, Dyrektor Personalny PEKAES SA

You may also like...