sr2logo
Profesjonalne wsparcie od 20 lat - Strony Rynku

Profesjonalne wsparcie od 20 lat

Europ Assistance Polska jest częścią Grupy Europ Assistance, która dba o bezpieczeństwo milionów osób na całym świecie. W Polsce firma działa od 1996 roku, świadcząc usługi przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

1Od lat działalność biznesowa Europ Assistance jest doceniana w ogólnopolskich rankingach. Wyniki finansowe oraz dynamika rozwoju spółki zostały dwukrotnie wyróżnione w rankingach Diamentów „Forbesa” oraz Gazel Biznesu „Pulsu Biznesu”. Ponadto Europ Assistance doceniana jest także za działalność CSR. Dobre praktyki firmy znalazły się kilkakrotnie w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W tym roku Europ Assistance zostało ponownie docenione przez konsumentów w kategorii „Usługi assistance” w plebiscycie Laur Konsumenta, otrzymując wyróżnienie Grand Prix. Nagroda ta przyznawana jest w oparciu o opinię konsumentów, co czyni ją obiektywnym źródłem informacji o trendach rynkowych, preferencjach i rekomendacjach klientów.
Europ Assistance Polska jest częścią Grupy Europ Assistance, twórcy idei assistance i założyciela tej branży na świecie. Na polskim rynku firma istnieje od 1996 roku, będąc liderem branży assistance w Polsce.
– Już od 20. lat niesiemy pomoc w każdej sytuacji związanej z życiem codziennym naszych klientów, prowadząc działalność w czterech obszarach: Podróż, Zdrowie, Dom i Rodzina oraz Samochód – mówi Ryszard Grzelak, prezes Europ Assistance Polska. Już dwie dekady Europ Assistance Polska aktywnie uczestniczy w rozwoju rynku assistance w Polsce, tworząc nowe rozwiązania produktowe, jak również inicjatywy branżowe. Wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom i oczekiwaniom klientów, firma tworzy produkty oparte na kompleksowych oraz innowacyjnych rozwiązaniach wykorzystujących nowe technologie i trendy.

You may also like...