sr2logo
Sabunol – chroni psa przed pchłami i kleszczami! - Strony Rynku

Sabunol – chroni psa przed pchłami i kleszczami!

2Podczas spacerów psy narażone są na bolesne ukąszenia pcheł lub kleszczy, co stwarza zagrożenie dla ich zdrowia. Kleszcze przenoszą niebezpieczną dla nich chorobę zwaną babeszjozą, która nierozpoznana odpowiednio wcześniej może doprowadzić nawet do śmierci zwierzęcia. Ukąszenia pcheł w niektórych przypadkach wywołują alergiczne pchle zapalenie skóry u zwierząt.
Dlatego należy zaopatrzyć się w preparaty, które ochronią nasze pupile przed pchłami i kleszczami. Dokonując wyboru zakupowego, warto zwrócić uwagę na marki cieszące się zaufaniem konsumentów. Taką właśnie marką jest Sabunol, który otrzymał złoty Laur Konsumenta 2016 w kategorii „Preparaty dla psów i kotów przeznaczone do zwalczania kleszczy i pcheł”.
Wybierając obrożę przeciwpchelną i przeciwkleszczową, należy wziąć pod uwagę jej skuteczność i okres działania. Unikalna receptura obroży Sabunol dla psów oparta jest aż na trzech składnikach aktywnych: permetrynie, imidakloprydzie i piryproksyfenie. Dzięki temu stanowi wyjątkowo skuteczne zabezpieczenie przez cztery miesiące.
Innym skutecznym środkiem są krople przeciwpchelne i przeciwkleszczowe dla psów Sabunol. Preparat wystarczy zaaplikować na kark, aby uzyskać ochronę na cztery tygodnie. Krople są dostępne w różnych wielkościach – od 0,7 ml dla psów miniaturek aż do 6 ml dla dużych psów.
Pchły mogą przebywać również w otoczeniu psa, czyli na legowisku, kanapie, dywanie, czy w piwnicy.
Aby je zwalczyć, należy zastosować Sabunol płyn i spryskać nim otoczenie, w którym przebywa zwierzę.

You may also like...