sr2logo
Medika – polskie urządzenia kosmetyczne - Strony Rynku

Medika – polskie urządzenia kosmetyczne

Czy wiesz, że Polacy mają swój udział w największych osiągnięciach oraz badaniach kosmicznych w NASA? Pracuje tam bardzo dużo polskich inżynierów, a prawie nikt o nich nie słyszał. Dajmy o sobie usłyszeć! Znakomici inżynierowie pracują także przy naszej produkcji. Urządzenia kosmetyczne marki Medika zostały zaprojektowane i wykonane całkowicie w Polsce. 

m

Każde urządzenie wzbogacone jest o innowacyjną funkcję, a całość dopełnia nowoczesny design oraz czarno-biały Corian – najtrwalszy materiał, z którego powstają np. elewacje budynków. Carboxytherapy, Plasma ARC, Laser 808 – to tylko niektóre z naszych osiągnięć. Misją marki Medika jest pomoc osobom, które straciły wiarę w siebie, w odzyskaniu ich najlepszych cech. Marka Medika pomaga także profesjonalistom w rozwinięciu najlepszych gabinetów kosmetycznych oraz gabinetów medycyny estetycznej w całej Polsce oraz poza jej granicami. Pośród aparatury, jaką wyprodukowaliśmy, znajdują się także urządzenia wielofunkcyjne, które stanowią podstawę każdego dobrego gabinetu. W takich urządzeniach mogą Państwo dobrać aż 9 modułów w dowolnej konfiguracji. Aparatura wielofunkcyjna Medika kryje w sobie innowacyjne, autorskie programy, takie jak Vacuum Control System, McT oraz wiele innych.

Kiedy się nie rozwijamy – stoimy w miejscu

Kluczowe dla rozwoju każdego gabinetu jest podążanie za trendami oraz śledzenie nowatorskich rozwiązań. Obecnie prym w medycynie estetycznej wiedzie Plasma ARC. Urządzenie przeznaczone głównie do blefaroplastyki powiek, redukcji zmarszczek oraz usuwania zmian skórnych jest naszym bestsellerem. Spektakularne efekty, jakie uzyskuje się po jednym zabiegu urządzeniem Plasma ARC, zachęcają nowe grono klientów do skorzystania z terapii. Zarówno w Plasmie ARC, jak i w innych urządzeniach Medika zostały zastosowane innowacyjne rozwiązania po to, by być zawsze krok do przodu.

Przy tworzeniu innowacyjnych rozwiązań pracujemy z lekarzami medycyny estetycznej, ze znanymi kosmetologami oraz z inżynierami. Marka Medika jest rozpoznawalna w Polsce, a ze względu na dynamiczny rozwój wkrótce na stałe zagości także na zagranicznych rynkach.
www.medikapoland.pl