sr2logo
Profesjonalne wsparcie od Europ Assistance Polska - Strony Rynku

Profesjonalne wsparcie od Europ Assistance Polska

Europ Assistance Polska jest częścią Grupy Europ Assistance, która dba o bezpieczeństwo milionów osób na całym świecie. W Polsce firma działa od 1996 roku, świadcząc usługi przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

6

Od lat działalność biznesowa Europ Assistance jest doceniana w ogólnopolskich rankingach. Wyniki finansowe oraz dynamika rozwoju spółki zostały dwukrotnie wyróżnione w rankingach Diamentów „Forbesa” oraz Gazel Biznesu „Pulsu Biznesu”. Ponadto Europ Assistance doceniane jest także za działalność CSR. Dobre praktyki firmy znalazły się kilkakrotnie w raporcie Forum
Odpowiedzialnego Biznesu. W tym roku Europ Assistance zostało docenione przez konsumentów w kategorii usług assistance w plebiscycie Laur Konsumenta ponownie otrzymując wyróżnienie GRAND PRIX. Nagroda ta przyznawana jest w oparciu o opinię konsumentów, co czyni ją obiektywnym źródłem informacji o trendach rynkowych, preferencjach i rekomendacjach klientów.
Europ Assistance Polska jest częścią Grupy Europ Assistance, twórcy idei assistance i założyciela tej branży na świecie. Na polskim rynku firma istnieje od 1996 roku, będąc liderem branży assistance w Polsce. – Niesiemy pomoc w każdej sytuacji związanej z życiem codziennym naszych klientów, prowadząc działalność w czterech głównych obszarach: Podróż, Zdrowie, Dom i Rodzina oraz Samochód – mówi Justyna Niebutkowska, zastępca PR & Marketing Managera w Europ Assistance Polska.
Wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom i oczekiwaniom klientów, firma tworzy produkty oparte na kompleksowych oraz innowacyjnych rozwiązaniach wykorzystujących nowe technologie i trendy. W minionym roku Europ Assistance uruchomiło nową platformę, oferującą klientom indywidualnym możliwość zakupu ubezpieczeń assistance. Wybraną polisę można kupić online na stronie:
ubezpieczenia.europ-assistance.pl.