sr2logo
Siłą Grupy MIG są ludzie - Strony Rynku

Siłą Grupy MIG są ludzie

Zaangażowanie, pasja, kreatywność – to podstawowe cechy, które charakteryzują wszystkich pracowników Marketing Investment Group. Przedsiębiorstwo, które od ponad 25 lat działa na polskim rynku, jest jednym z liderów sprzedaży w sektorze odzieżowo-obuwniczym. W swoim portfolio ma ponad 200 sklepów w Polsce i zagranicą. Sukcesu sieci Sizeer, 50 style, Timberland, Umbro oraz Symbiosis nie udałoby się zbudować bez ciężkiej pracy ludzi,którzy tworzą Grupę MIG.

mmm

Właśnie dlatego polityka personalna firmy wspiera rozwój pracowników poprzez system szkoleń, rekrutuje specjalistów oraz stwarza możliwość realizacji samodzielnych projektów. Dzięki temu MIG jest atrakcyjnym i poszukiwanym miejscem pracy. Za swoją postawę i indywidualne podejście do pracowników w tegorocznej edycji projektu Solidny Pracodawca Roku firma uzyskała wyróżnienie.
Przede wszystkim misja – W codziennej pracy kierujemy się misją i wartościami, które odwołują się do otwartej i szczerej postawy względem siebie oraz klientów. To właśnie dlatego poszczególne zespoły w sklepach oraz w centrali są ze sobą związane i razem walczą o jak najlepsze wyniki – mówi Agnieszka Tomczyk-Dziadkowiec, dyrektor ds. HR w MIG.

Doradca klienta – co dalej? 

Kto, jak nie doradca najlepiej rozumie klienta i jego potrzeby? To dlatego MIG prowadzi szereg rekrutacji wewnętrznych na stanowiska w centrali, która mieści się w Krakowie. Osoby gotowe na relokacje mogą pracować praktycznie we wszystkich obszarach działalności firmy. Wiele osób pracujących początkowo w sklepach, obecnie kontynuuje swoją ścieżkę zawodową w obszarach handlowych (zakupy, wybór kolekcji, obsługa klienta internetowego) przez księgowość, logistykę, HR, IT, czy administrację. Aktualne rekrutacje są zamieszczane w zakładce „Kariera” na stronie www.miggroup.com

You may also like...