sr2logo
Speak Up oraz empik school – Solid Employer of the year - Strony Rynku

Speak Up oraz empik school – Solid Employer of the year

Celem konkursu Solidny Pracodawca Roku jest wyłonienie oraz uhonorowanie podmiotów gospodarczych, które charakteryzują się pozytywną polityką personalną. Kompetentny, zmotywowany i zadowolony pracownik oraz przyjazna atmosfera to elementy niezbędne, by osiągnąć sukces w biznesie.

empi

Szkoły języka angielskiego Speak Up i empik school, należące do firmy Learning System Poland S.A., zostały nagrodzone w tegorocznej edycji przedsięwzięcia w kategorii ogólnopolskiej. Kapituła konkursowa doceniła postawę spółki wobec pracowników, której filozofia zarządzania rozumie, iż to oni tworzą fundament dobrze prosperującego przedsiębiorstwa. Nagroda jest potwierdzeniem dobrych i wieloletnich praktyk, a także solidności działań Learning System Poland S.A.

Firma korzysta z niestandardowych i nowoczesnych rozwiązań dydaktycznych. Dla każdego studenta przygotowuje dedykowaną strategię nauczania języka angielskiego, gdyż wierzy, że indywidualne podejście w nauczaniu jest gwarancją sukcesu językowego.

Ciągły rozwój oraz potrzeby rynkowe dotyczące skutecznej nauki języka angielskiego sprawiły, iż firma notuje ciągły wzrost zatrudnienia, tym samym przyczyniając się do spadku bezrobocia. Wysoką jakość usług jaką oferuje spółka potwierdzają nie tylko liczni zadowoleni kursanci, ale również utrzymane od kilku lat pierwsze miejsce w rankingu szkół językowych Book of Lists Warsaw Business Journal.

Sukcesy, jakie osiąga przedsiębiorstwo oraz wiarygodność w oczach klientów są niewątpliwie zasługą podejścia do pracowników, jak również niebanalnych metod nauczania, jakimi może się poszczycić.
Tina Dej

You may also like...