sr2logo
Solidność i rozwój, które idą w parze - Strony Rynku

Solidność i rozwój, które idą w parze

Bank Millennium jako instytucja finansowa o stabilnych fundamentach oraz strukturze od blisko 30. lat inwestuje i podnosi kompetencje pracowników, którzy stanowią najważniejszy kapitał decydujący o jego dzisiejszej, a także przyszłej pozycji rynkowej.

2Wspieranie rozwoju jest jedną z kluczowych wartości wpisanych w misję instytucji, która za swoje działania w obszarze human resources po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł Solidny Pracodawca Roku. Wyróżnienie świadczy o klarowności i rzetelności firmy oraz spełnianiu najwyższych standardów.

Bank Millennium konsekwentnie buduje wizerunek nowoczesnego oraz otwartego pracodawcy, który tworzy i realizuje programy rozwoju kompetencji adresowane zarówno do przyszłych oraz obecnych pracowników, a także prowadzi dla nich różnorodne działania w obszarze CSR.

Dbanie o rozwój pracowników na każdym szczeblu w Banku Millennium stanowi jeden z warunków jakości, innowacyjności oraz dynamicznego rozwoju organizacji, a także postrzegania jej przez otoczenie. Pracownicy  Banku Millennium mają możliwość uczestniczenia w wielu szkoleniach zewnętrznych, wewnętrznych, e-learningowych oraz konferencjach i kongresach.
Oprócz działań skierowanych na podnoszenie kompetencji zawodowych Bank Millennium wspiera i promuje aktywność pracowników świadczoną na rzecz własnej lub lokalnej społeczności. Ich wyrazem są inicjatywy charytatywne oraz programy wolontariatu realizowanego m.in. dzięki finansowemu wsparciu Fundacji Banku Millennium, która jest organizatorem Finansowego
Elementarza, jedynej w Polsce akcji mającej na celu edukację finansową przedszkolaków.

You may also like...