sr2logo
Solidna ścieżka kariery w MIG - Strony Rynku

Solidna ścieżka kariery w MIG

Budowanie własnej kariery nie zawsze oznacza wspinaczkę wysokogórską, pełną wyboistych i krętych odcinków w drodze na szczyt. Na rynku pracy znaleźć można takie przedsiębiorstwa, które utrwalają swoją pozycję pamiętając, że fundamentem ich rozwoju jest pracownik: zadowolony i spełniony, dla którego praca to pasja, a nie obowiązek. Kluczem do sukcesu jest stworzenie środowiska pracy, które wspiera rozwój i wyznacza stabilne ścieżki kariery. Wie o tym Marketing Investment Group, firma będąca liderem rynku omnichannel, dlatego już 4. raz z rzędu może poszczycić się tytułem Solidnego Pracodawcy Roku.

mig

– Jesteśmy dumni, że w momencie, gdy na rynku pracy panuje czas pracownika i firmy konkurują między sobą o najlepszą kadrę, Marketing Investment Group jest atrakcyjnym miejscem, w którym można rozwijać swój talent i karierę i to bez względu na wiek – mówi Agnieszka Tomczyk-Dziadkowiec, dyrektor pionu HR w Grupie MIG.
Grupa MIG od blisko 30. lat działa w branży retail, prężnie rozwijając się na polskim i zagranicznym rynku obuwniczo-odzieżowym. Warunki do rozwoju stwarza blisko 300 sklepów multibrandowych: Sizeer, 50style, Up8, Symbiosis, a do tego dwie własne marki odzieżowe Confront i Feewear i wyłączna dystrybucja takich brandów, jak Timberland, New Era, Umbro, Lotto i linia obuwnicza Lacoste. Dodatkowo, od 2013 roku, kontynuowana jest ekspansja na rynkach zagranicznych i obecnie produkty z portfolio grupy znaleźć można w salonach Niemiec, Czech, Słowacji, Litwy i Łotwy. Jednak to nie wszystko!

Firma stawia na aktywną sprzedaż poprzez kanały
e-commerce. MIG jest jednym z liderów na rynku właśnie dzięki innowacyjnym rozwiązaniom omnichannelowym. Tak szeroka działalność stwarza wszechstronne warunki rozwoju wszystkim, którzy planują swoją karierę w branży modowej.

Hej studencie, zostań managerem!

W szeregach MIG jest miejsce zarówno dla stawiających pierwsze kroki na ścieżce kariery: od studentów, chcących pogodzić pracę w rozwiniętej sieci sklepów z tokiem studiów, aż po wykwalifikowanych specjalistów i ekspertów z różnych dziedzin. Firma stwarza warunki rozwoju także absolwentom, planującym zdobywać doświadczenie zawodowe w branży fashion. Marketing Investment Group, jako pracodawca, umożliwia poszerzanie wiedzy i planuje kierunek kariery na wszystkich szczeblach. Bez przeszkód doradca klienta z salonu może rozpocząć pracę w jednym z licznych działów krakowskiej centrali. Do wyboru są stanowiska od logistyki, IT, HR, księgowość, przez planowanie inwestycji, analizę biznesową, po kreatywny dział projektowania ubioru, copywriting e-commerce i nowoczesny marketing włącznie. Dzięki doświadczeniu oraz profesjonalizmowi kadry Marketing Investment Group, młodzi pracownicy mogą rozwijać się u boku doświadczonych, starszych stażem kolegów i koleżanek. Wsparciem w rozwoju jest szeroki pakiet szkoleń managerskich, ale też cieszący się popularnością program stażowy. Tylko w 2017 roku praktykę odbyło ponad 50. stażystów, z czego ok. 80% podpisało umowę o pracę. Obecnie MIG tworzy blisko 1500 osób, a wciąż znajdzie się miejsce dla nowych pracowników! Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda praca w naszej organizacji zapraszamy do śledzenia wydarzeń z życia firmy na Facebooku na fanpage’u „Kariera w MIG”.

 

 

You may also like...