sr2logo
Przewaga dzięki perfekcji – Audi Perfect Lease - Strony Rynku

Przewaga dzięki perfekcji – Audi Perfect Lease

Najwyższy poziom wykonania. Każdy szczegół dopracowany do perfekcji. Takie są samochody marki Audi i takie jest ich finansowanie. Audi Perfect Lease zapewnia znacznie niższe miesięczne raty w porównaniu do klasycznego leasingu i umożliwia regularną zmianę samochodu na nowy. To nowoczesne rozwiązanie finansowe zostało docenione – Audi Perfect Lease uzyskał najwięcej głosów klientów i zdobył nagrodę Laur Konsumenta 2018 jako Odkrycie Roku w kategorii Usługi leasingowe.

7Na rynku finansowym każdy krok jest dobrze przemyślany, tak jak w branży motoryzacyjnej każdej innowacji przyświeca wizja (r)ewolucji. Taka idea od lat towarzyszy samochodowej marce Audi. Stałe poszukiwanie inspiracji i wyznaczanie coraz to nowszych ścieżek rozwoju wpłynęło na powstanie nowej oferty finansowej w ramach Audi Financial Services.
Leasing jest nowoczesną i atrakcyjną ekonomicznie formą finansowania samochodów. Jego zalety doceniają zwłaszcza przedsiębiorcy, którym przynosi najwięcej korzyści. Dodatkowo procedury towarzyszące uzyskaniu leasingu są zdecydowanie mniej skomplikowane niż w przypadku ubiegania się o kredyt samochodowy.

Doświadczaj Audi na perfekcyjnych warunkach

Dzięki dostępnej w salonach ofercie Audi Perfect Lease można w wygodny sposób sfinansować zakup wybranego modelu marki Audi. Warunki oferty są wyjątkowo atrakcyjne, dotyczą samochodów nowych i obejmują wszystkie modele marki spod znaku czterech pierścieni. Wybierając warunki leasingu można dostosować do swoich potrzeb okres spłaty i określić wysokość opłaty wstępnej. A to wszystko w ratach dużo niższych od rat klasycznego leasingu.
– Udział leasingu z niskimi ratami w marce Audi jest znaczący – mówi Michał Dyc, dyrektor sprzedaży detalicznej Volkswagen Financial Services. – Spośród wszystkich form finansowania w ramach Audi Financial Services, najpopularniejszy jest produkt dla przedsiębiorców Audi Perfect Lease. Sięga po niego od 30 do 40 procent klientów marki. Na rynku odnotowujemy stały wzrost zapotrzebowania na niskie raty, elastyczność i wyposażenie samochodów w segmencie premium. Dlatego wprowadziliśmy produkt leasingowy zmieniający rynek dotychczas zdominowany przez klasyczne formy finansowania aut. W ten sposób umożliwiliśmy klientom dostosowanie wyboru samochodu do własnych marzeń, aspiracji i potrzeb życiowych i biznesowych. Dzięki temu auto można zmienić na nowe, jeszcze nowocześniejsze i jeszcze doskonalsze, już po 2-3 latach.

Więcej za mniej

Samochody marki Audi od lat należą do czołówki najchętniej kupowanych przez
Polaków aut premium. Niewątpliwie, jednym z powodów tej popularności jest ich dostępność w ramach nowoczesnego leasingu Audi Perfect Lease. Wszystkie modele marki dostępne są z zerową opłatą wstępną, wyjątkowo niskimi miesięcznymi ratami oraz pakietem przeglądów serwisowych Audi, obejmującym prace zgodne z planem serwisowym w okresie 3 lat i do 90 000 km przebiegu.
Taki samochód można też dowolnie skonfigurować, ponieważ dodatkowe wyposażenie tylko w niewielkim stopniu wpłynie na i tak niskie raty, a na koniec umowy każdy nabywca ma zagwarantowaną możliwość zwrotu auta. Dzięki temu kupujący samochód w ramach Audi Perfect Lease decydują się na modele lepiej wyposażone lub z wyższego segmentu.

Nagroda klientów

Oferta leasingu Audi Perfect Lease w listopadzie 2018 r. uzyskała tytuł Odkrycie Roku w jednym z najbardziej znanych na polskim rynku konkursów Laur Konsumenta.
Wyróżnienia przyznawane przez organizatora konkursu są nagrodą polskich klientów, ponieważ bazują na pierwszych wskazaniach konsumenckich na dany produkt w ogólnopolskim głosowaniu. Audi Perfect Lease otrzymał najwięcej wskazań w kategorii Usługi leasingowe. Wśród pozostałych branych pod uwagę kryteriów są m.in. innowacyjny charakter produktu, jego przewaga konkurencyjna oraz dynamika wzrostu popularności. Laur Konsumenta jest potwierdzeniem pozytywnej opinii Polaków o produkcie i formą jego zbiorowej rekomendacji.

Follow by Email
LinkedIn
Share