sr2logo
Dr. Schutz radzi jak bez problemu pielęgnować i czyścić podłogi - Strony Rynku

Dr. Schutz radzi jak bez problemu pielęgnować i czyścić podłogi

Nie ma potrzeby stosowania specjalistycznych maszyn i urządzeń. Postępując zgodnie z instrukcją zastosowania niemieckich środków do podłóg i wykładzin bez problemu można poradzić sobie z pielęgnacją podłogi każdego rodzaju.

Firma Dr. Schutz od ponad 60 lat specjalizuje się w produktach do czyszczenia, konserwacji i renowacji całego zakresu podłóg. Od elastycznych typu PCW, linoleum, kauczuk, wylewanych epoksydowych i poliuretanowych przez dywanowe, drewniane do płytek podłogowych i paneli laminowanych. Ponad to oferta obejmuje również środki do podłóg tradycyjnego użytkowania i podłóg specjalnych, sportowych, odpornych na odczynniki chemiczne i prądoprzewodzących ESD. Obecność na rynkach całego świata, zdobyta wiedza i praktyka sytuuje produkty Dr. Schutz na bardzo wysokim poziomie jakościowym. Ofertę Dr. Schutz charakteryzuje wysoki poziom zastosowanej technologii. Wiele rozwiązań jest unikatowych na skalę światową – lakiery ESD czy też lakier o nazwie PU Antykolor. Zastosowanie nowoczesnych standardów do produkcji chemii pozwala użytkownikom w pełni cieszyć się z walorów estetycznych i technicznych zainstalowanych podłóg, a producentom tych podłóg daje gwarancję, że ich wyroby będą zawsze dobrze oceniane. Szerokie spektrum zastosowania profesjonalnych preparatów Dr. Schutz oraz techniki ich nanoszenia na czyszczoną powierzchnię sprawiają, że produkty mogą być przeznaczone do użycia w automatach szorująco-zmywających, szorowarkach jednotarczowych, myjkach wysokociśnieniowych, jak również do mycia ręcznego przy użyciu odpowiedniego sprzętu. W portfolio produktów szczególne miejsce znajdują środki do czyszczenia podłóg mocno skoncentrowane, które obniżają koszty utrzymania czystości. Dzięki zaawansowanym formułom oraz innowacyjnym składnikom chemia do mycia podłóg przewyższa skutecznością popularne środki dostępne na polskim rynku. – Nadajemy podłogom nowy wygląd, kolory, wzory, odtwarzamy, a nawet poprawiamy jakość podłóg – mówi Andrzej Zabiega, prezes zarządu Dr. Schutz Polska sp. z o. o. – Na uwagę zasługuje nasz System Renowacji podłóg Floor Remake, który zdecydowanie ogranicza generowanie odpadów wykładzin podłogowych. Dlatego też, ważnym kierunkiem rozwoju obranym w technologii Dr. Schutz jest zmniejszenie negatywnego wpływu konserwacji podłóg na środowisko, od procesu produkcji chemii, poprzez transport, utylizację, konsumpcję wody i zużycie energii.

To co jest najważniejsze dla klienta

Rekomendowany producent głosem samych klientów, potwierdza przyznanie tegorocznego wyróżnienia Laur Klienta – Odkrycie 2020 dla marki Dr. Schutz w ogólnopolskim plebiscycie Laur Klienta.
– Jest to dla nas dodatkowy impuls, aby jeszcze bardziej udoskonalać naszą ofertę – komentuje Andrzej Zabiega. – Ten, wydawałoby się, banalny proces jakim jest mycie podłogi powoduje niestety bardzo często sporo konfliktów począwszy od producenta podłogi, poprzez instalatora, a na firmie i osobach sprzątających skończywszy. Opracowane przez nas produkty i sposoby czyszczenia podłóg są bardzo skuteczne, wydajne i łatwe w stosowaniu. Dają pełną gwarancję sukcesu. Dodając możliwość renowacji łącznie ze zmianą koloru podłogi (nie dotyczy wykładzin dywanowych) każdy klient może być pewny, że będzie użytkował podłogę przez wiele lat w doskonałej kondycji.

Szerokie spectrum zastosowania

Oferta producenta jest dedykowana użytkownikom podłóg w szkołach, szpitalach, hotelach, biurach, obiektach sportowych, halach fabrycznych, mieszkaniach i wielu innych pomieszczeniach łącznie ze specjalistycznymi np. ESD. Ostatnie badania zrobione w niezależnych instytutach pokazały, że na powierzchniach podłóg czyszczonych i pielęgnowanych sposobami opracowanymi przez firmę Dr. Schutz rozwój mikrobów jest minimalny (0,5%), a wytrzymałość podłogi na ścieranie i rysowanie jest nawet sześciokrotnie wyższa.

Gwarancja skuteczności

Oprócz wielu certyfikatów i wyników badań firma udziela pisemne gwarancje na powłoki zabezpieczające oraz utrzymanie czystości wykładzin dywanowych przy założeniu standardowego użytkowania powierzchni podłóg – Jeżeli mówimy nie szkodzić to należy mieć świadomość, że bardzo często zniszczenie podłóg jest powodowane stosowaniem nieodpowiedniej pielęgnacji – dodaje prezes zarządu Dr. Schutz Polska sp. z o. o. – Nie dotyczy to tylko tzw. tradycyjnych czy babcinych metod czyszczenia, ale też stosowanych środków przez firmy, które zawodowo zajmują się czyszczeniem podłóg. Produkty i technologie opracowane przez Dr. Schutz nie są wynikiem chęci bycia
innym w branży. Jakość i innowacyjność asortymentu jest wynikiem wieloletnich badań, ścisłej współpracy z producentami podłóg, praktyki oraz dostosowania do współczesnych produktów podłogowych. Dlatego też, nasze produkty skutecznie czyszczą oraz pielęgnują, a nie niszczą podłóg.
Pozostałe informacje na temat produktów oraz proponowanych technologii przez firmę Dr. Schutz Polska sp. z o. o. dostępne są na stronach www.dr-schutz.eu oraz www.gwarancja.dr-schutz.eu.

Follow by Email
LinkedIn
Share