sr2logo
Marka ARmedical kolejny raz otrzymuje jedną z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku konsumenckim - Strony Rynku

Marka ARmedical kolejny raz otrzymuje jedną z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku konsumenckim

Wyróżnienie otrzymywane przez ARmedical to kolejne, ważne wydarzenie. W związku z innowacyjnym podejściem do klienta firma została doceniona nie pierwszy raz. To jednak nie sprawia, że marka spoczywa na laurach – jej rozwój stale trwa. Dowodem tego jest uznanie asortymentu przez przedstawicieli zagranicznych rynków i to w takich krajach jak: Anglia, Litwa, Czechy, Rosja, Słowacja, Białoruś, Łotwa, Rumunia, Bułgaria, czy nawet Estonia.

Doskonałe rozpoczęcie nowego roku

aaaaHistoria marki ARmedical, która rozpoczęła się w roku 2008 trwa do dzisiaj i z każdym miesiącem zostaje rozbudowana o nowe doświadczenia oraz nagrody. To już kolejny, bardzo ważny rok obfitujący w szczególne wyróżnia, które stanowią niezwykle istotny czynnik, który dostrzegany jest przez konsumentów podczas zakupu wyrobów medycznych. Przez ponad dekadę marka prężnie się rozwijała i rozwija nadal, co jest związane z wykorzystywaniem innowacyjnych sposobów zarządzania, a także właściwym podejściem do wprowadzania nowych produktów. Każdy etap podlega niezwykle szczegółowej analizie pod kątem zarówno potrzeb, oczekiwań klientów oraz najnowszych trendów i technologii.

ARmedical kieruje się najważniejszymi wartościami, dzięki czemu zyskała nieocenione zaufanie wśród klientów. Ich zadowolenie to dowód na poprawnie wykonaną pracę, która nie jest nastawiona jedynie na zysk, ale przede wszystkim na poprawę jakości życia każdego, kto potrzebuje korzystać z wysokiej jakości wyrobów rehabilitacyjnych czy ortopedycznych.

Obecne na terenie Polski sklepy oferujące produkty ARmedical to placówki rozmieszczone w dogodnych lokalizacjach. Na ten moment jest ich już ponad 1500, ponieważ tylko w ten sposób możliwe jest dotarcie do osób, które poszukują doskonałej jakości w przystępnej cenie.

Stały rozwój marki i kolejne nowości

Takie produkty jak choćby poduszka przeciwodleżynowa – pneumatyczna Prevent Premium to przykład tego, jak firma ARmedical stale dopracowuje posiadany asortyment i powiększa go o kolejne, wartościowe produkty, które zachwycają konsumentów nie tylko przystępną ceną, ale przede wszystkim najwyższą jakością. To także pokaz indywidualnego podejścia do rozwiązywania obecnych i popularnych problemów. Powyższa poduszka to innowacyjny wyrób medyczny, który okazał się produktem idealnym dla osób, które zmagają się z powstawaniem odleżyn wywoływanych zbyt długim przebywaniem w pozycji siedzącej.

Potrzeby konsumenta nieustannie zmieniają się na przestrzeni lat. Oznacza to, że konieczny jest bardzo dokładne obserwowanie zachowań klientów i tworzenie wyrobów, które będą w stanie zaspokoić nawet nietypowe oczekiwania. Właśnie to udaje się marce ARmedical i związane jest z odnoszonym przez nią sukcesem.

Zachęcamy do bliższego poznania firmy, jej misji oraz dostępnego na stronie asortymentu. Informacje dostępne pod adresem: https://armedical.pl/.

Follow by Email
LinkedIn
Share