sr2logo
Świadomy rodzic to szczęśliwe dziecko - Strony Rynku

Świadomy rodzic to szczęśliwe dziecko

1Świat nie zapewnia dzieciom zdrowych warunków do życia i klimatu odpowiedniego dla ich przyszłości.

Żaden kraj nie chroni odpowiednio dzieci. Ich zdrowie i przyszłość są bezpośrednio zagrożone nieustanną degradacją środowiska naturalnego, zmianami klimatu i praktykami marketingowymi czy politycznymi. Na przestrzeni lat nasza świadomość o ekologii wzrasta ale to wciąż jest za mało. Nasze codzienne decyzje zakupowe czy żywieniowe mają ogromne przełożenie na stan środowiska naturalnego. Wciąż zaśmiecamy ziemię i to w pewnym momencie musi odbić się na zmianach klimatu, z którymi co raz częściej mamy do czynienia.

Tu chodzi o przyszłość naszych dzieci

Od ponad 40 lat Bambo Nature angażuje się w produkcję wysokiej jakości produktów do pielęgnacji niemowląt i dzieci, pozostawiając jednocześnie czystszą Ziemię dla przyszłych pokoleń. Dla producenta zrównoważony rozwój to o wiele więcej niż sposób, w jaki wykorzystywane są zasoby fizyczne. Chodzi o to, jak dbamy o siebie nawzajem. Dlatego firma pomaga rodzinom na całym świecie żyć szczęśliwie i zdrowo.

Myślenie i działanie w sposób zrównoważony jest i zawsze było częścią dna firmy. Ochrona środowiska jest dla Bambo Nature priorytetem i sprawia, że misją działalności jest zapewnienie swoim klientom zrównoważonych i bezpiecznych produktów do pielęgnacji niemowląt i dzieci o bardzo wysokiej jakości.

Pieluchy Bambo Nature są wykonane w zakładzie produkcyjnym w Danii na maszynach zoptymalizowanych pod kątem zużycia energii, które zapewniają minimalne całkowite zużycie energii. Filozofia spółki zakłada, że każdy produkt Bambo Nature, który jest produkowany, musi spełniać potrzeby w najprostszy możliwy sposób dzięki starannie dobranym surowcom przy zachowaniu energooszczędnych procesów produkcyjnych. Producent jest dobry w tym co robi, ale zawsze stara się robić to jeszcze lepiej. W związku z tym wiele wysiłku wkłada się w przedsiębiorstwie w zmniejszenie zużycia energii, a także na minimalizację odpadów i zmianę przeznaczenia materiałów, jak tylko jest to możliwe.

Zdrowe dzieci są szczęśliwymi dziećmi

Dostarczanie wiedzy i przejrzystości na temat sposobu produkcji i wykorzystania produktów to ważne aspekty codziennej pracy właściciela marki Bambo Nature. Producent zapewnia klientom pełną przejrzystość składników, które wchodzą w bezpośredni kontakt ze skórą dziecka. Z tego powodu wszystko, co idzie do produkcji produktów Bambo Nature, jest widoczne na liście składników użytych do produkcji pieluch. Zaróno produkowany asortyment jak i zakład produkcyjny posiadają długą listę certyfikatów od organizacji certyfikacyjnych, takich jak Nordic Swan Ecolabel, Asthma-Allergy Nordic, FSC™ (Forest Stewardship Council), Ecocert COSMOS oraz agencja certyfikująca Dermatological Tested. Certyfikaty te gwarantują bezpieczeństwo, jakość i przyjazność dla środowiska produktów Bambo Nature.

Ponieważ wszyscy dbamy

Jako producent pieluch dla dzieci Bambo Nature ponosi ogromną odpowiedzialność wobec klienta, jego dziecka i planety, którą wszyscy chcemy chronić. Chociaż producent robi wszystko, co w jego mocy, chce również inspirować przyszłe pokolenia do zachowania naszej planety. Dlatego też, początkowo przez wpływ na rodzica stara się uczyć dzieci, że zrównoważony rozwój nie jest wielkim i nieosiągalnym celem w przyszłości. Jeśli wszyscy dokonamy kilku ekologicznych zmian w naszych codziennych czynnościach, jesteśmy już o wiele bliżej przekazania bardziej ekologicznej planety naszym dzieciom i przyszłym wnukom.

Nowa generacja, wysokiej jakości ekologicznych pieluszek

Linia Bambo Nature, to nowa generacja produktów najwyższej jakości, które są przyjazne dla środowiska naturalnego oraz wyjątkowo bezpieczne dla najmłodszych.
– bezpieczne dla skóry
– ekologiczne
– nie testowane na zwierzętach
– najwyższa jakość
– bez alergenów i perfum
– wyprodukowane w Danii
Oferta usługowa i produktowa właściciela marki Bambo Nature została wyróżniona w ogólnopolskim plebiscycie elitarnym tytułem Laur Klienta Odkrycie Roku 2021 w kategorii Ekologiczne strategie w biznesie/przemyśle.
Dlaczego pieluszki Bambo Nature?

Pieluszki Bambo Nature zdobyły popularność, bo chronią dzieci przed groźnymi skutkami ubocznymi, które są konsekwencją używania zwykłych pieluch jednorazowych. Są to m.in.: ciężkie odparzenia skóry pod pieluszką i ich konsekwencje oraz problemy z płodnością u chłopców (przegrzewanie jąder w zwykłych foliowych pieluchach).
Właściwości:
– Oddychające – Warstwa tekstylna na spodzie produktu przepuszcza powietrzę, dzięki czemu skóra dziecka może oddychać, co zapobiega odparzeniom.
– System Top Dry – System Top Dry zapewnia szybkie wchłanianie wilgoci, co ma ogromne znaczenie przy utrzymaniu suchej skóry niemowlaka.
– Miękkie – Super miękkie warstwy wierzchnie pieluszek sprawiają, że maluszek czuje się komfortowo, a jego skóra nie jest podrażniana.
– Elastyczne – Pieluszki wykonane są z elastycznego materiału, który idealnie dopasowuje się do ciała niemowlaka.
– Ochrona przed przeciekaniem – Skuteczne barierki ochronne idealnie dopasowują się do ciała, a tym samym minimalizują ryzyko przecieku.
Pieluszki Bambo Nature dostępne są w rozmiarach dla dzieci od momentu ich narodzin aż do osiągnięcia masy ciała dochodzącej nawet do 50 kg, w wielu sklepach internetowych partnerów biznesowych producenta, a także na stronie
www.abenasklep.pl.

Follow by Email
LinkedIn
Share