sr2logo
Przedłużamy bezawaryjność - Strony Rynku

Przedłużamy bezawaryjność

Firma Ceramizer Sp z o.o. istnieje na rynku od 1996 roku i specjalizuje się w produkcji wysokojakościowych preparatów do regeneracji i ochrony urządzeń, silników i mechanizmów zużywanych w procesie tarcia.

Preparaty Ceramizer są wytworami całkowicie polskiej produkcji i pozostają własnością polskiej firmy Ceramizer Sp z o.o. Ceramizery są dostępne na rynku polskim od 26 lat i w tym czasie nie tylko potwierdziły swoją skuteczność w opiniach użytkowników i ekspertów, lecz również marka Ceramizer stała się synonimem jakości i niezawodności, a nazwa firmy potocznie używana do określania całej rodziny produktów – dodatków do oleju. Firma nieustannie poszerza ofertę swoich produktów i pracuje nad coraz to nowszymi rozwiązaniami technicznymi, które mają wspomagać pracę wszelakich mechanizmów i urządzeń.
Dla kogo są Ceramizery? Zdecydowanie dla każdego użytkownika pojazdów, niezależnie czy jest to motocykl, samochód, czy ciągnik rolniczy. W każdym silniku czy skrzyni biegów zachodzą procesy tarcia, a naszym zadaniem jest te procesy ograniczać – przedłużając tym samym bezawaryjność oraz żywotność danego podzespołu. Krajowa sieć dystrybucji liczy ponad 1500 punktów dystrybucyjnych, natomiast za granicą jesteśmy obecni w kilkunastu krajach na całym świecie. Sektory, w których zastosowanie mają preparaty Ceramizer to nie tylko motoryzacja, ale także przemysł i transport. Gama produktowa składa się obecnie z dwudziestu dwóch produktów specjalistycznych, przeznaczonych do większości mechanizmów, w których występuje tarcie. Flagowym i najbardziej rozpoznawalnym produktem jest naturalnie Ceramizer CS, wielokrotnie nagradzany i doceniany na rynku dodatek do silnika czterosuwowego, którego receptura pozostaje niezmienna od wielu lat, gwarantując oryginalność i niepowtarzalność danego produktu.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma rozwija i wprowadza kolejne rozwiązania spełniające najwyższe standardy jakości oraz bez problemu konkurujące z największymi markami na świecie. Do tego grona zaliczyć możemy nowe produkty w postaci płukanek Engine Flush POWER oraz SOFT, jak również całkowicie bezpieczny dla gumowych powierzchni penetrator PREDATOR. Rynek motoryzacyjny, a zwłaszcza jego odnoga w postaci dodatków do oleju, jest bardzo wymagający oraz szybko weryfikuje nieudane próby zaistnienia na nim. Dlatego tak ważne jest postawienie na sprawdzone przez tysiące klientów rozwiązania i pewność, że dany wybór będzie jednym z najlepszych możliwych. Jest nam niezmiernie miło, że od ponad 26 lat możemy dostarczać najlepsze rozwiązania dla naszych klientów indywidualnych oraz partnerów biznesowych, jak również mieć realny wpływ na rozwój sektora dodatków do oleju silnikowego w naszym kraju.

Follow by Email
LinkedIn
Share