sr2logo
Odkryj iGotowanie i wyjdź z kuchni! - Strony Rynku

Odkryj iGotowanie i wyjdź z kuchni!

Kto nie marzy o tym, aby ulubione dania gotowały się same, a jedynym „obowiązkiem” było ich smakowanie? Urządzenie Cook4Me Touch marki Tefal spełnia te marzenia!

Intuicyjne gotowanie za jednym dotknięciem, 250 wbudowanych przepisów, obiad w 10 minut – Cook4Me Touch definiuje na nowo czym jest gotowanie. Właśnie wkraczamy w erę iGotowania! Dzięki innowacyjnemu połączeniu smartfona i narzędzia do przygotowywania posiłków, marce Tefal udało się stworzyć wielofunkcyjne urządzenie doskonale odpowiadające współczesnym potrzebom.

Krok w kulinarną przyszłość

Podczas projektowania urządzenia Cook4Me Touch, Tefal wykorzystał osiągnięcia technologiczne, które na co dzień ułatwiają nam życie. Warto przyjrzeć się bliżej kilku z nich. Ekran dotykowy, połączenie z WiFi i dedykowana aplikacja umożliwiają korzystanie z urządzenia jak ze smartfona. Filmiki instruktażowe i tutoriale to kolejna inspiracja. Urządzenie Cook4Me Touch prowadzi użytkownika krok po kroku przez każdy etap wybranego przepisu. Dzięki temu, bez względu na to czy jesteś doświadczonym kucharzem czy stawiasz pierwsze kroki w gotowaniu, zawsze przygotujesz perfekcyjny posiłek. Kolejne innowacyjne rozwiązanie to cyfrowa książka kucharska. Ponad 100 przepisów do przygotowania w mniej niż 15 minut i jeszcze więcej w aplikacji, sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie!

iGotuj tak jak chcesz

Nie wiesz, czy Cook4Me Touch to rozwiązanie do Twojej kuchni? Dzięki wspomnianym już wbudowanym przepisom, funkcji ich personalizacji i aż 12 trybom gotowania, możliwości urządzenia są niemal nieograniczone. Przykładowe menu? W kilka minut przygotujesz śniadanie: puszysty omlet lub pożywne tosty francuskie. Na obiad możesz podać sezonową zupę z zielonego groszku i aromatyczne curry z kurczakiem. A na deser? Panna cotta lub Twoje ulubione ciasto z owocami. Co więcej Cook4Me Touch pomoże Ci także przygotować sosy, przystawki, kompoty czy mrożoną herbatę. Dzięki trybowi gotowania na parze korzystasz z najzdrowszej metody przygotowywania posiłków. Dzięki gotowaniu pod ciśnieniem maksymalnie przyśpieszasz proces. A funkcja utrzymania ciepła pozwala zapomnieć o podgrzewaniu. Jedno urządzenie, a tak wiele możliwości!

Nowy, a już nagrodzony

Konsumenci już teraz docenili innowacyjność Cook4Me Touch – urządzenie otrzymało Laur Konsumenta. Tytuł ten przyznawany jest w ogólnopolskim konkursie wyłaniającym najpopularniejsze aktualnie produkty w kraju, które wyróżnia wysoka jakość. Dodatkowo
Laur Konsumenta dla Cook4Me Touch to potwierdzenie silnej pozycji Tefal na polskim rynku. Marka od ponad 60. lat oferuje sprawdzone rozwiązania do domu i nie ustaje w poszukiwaniu innowacji ułatwiających codzienne życie.

Follow by Email
LinkedIn
Share