sr2logo
Ceramizer® – skuteczny i niezawodny - Strony Rynku

Ceramizer® – skuteczny i niezawodny

Firma Ceramizer® powstała w 1996 roku. Od samego początku działalności jej specjalnością jest produkcja wysokojakościowych preparatów do regeneracji i ochrony urządzeń, silników i mechanizmów zużywanych w procesie tarcia. Dzięki odkryciu cząsteczek ceramicznych i ich właściwości oraz opracowaniu produktów na ich podstawie otrzymaliśmy preparaty dające możliwość, w prosty i nieinwazyjny sposób, przeprowadzenia regeneracji oraz zabezpieczenia powierzchni metalowych bez konieczności rozbierania urządzenia.

Preparaty Ceramizer® są wytworami całkowicie polskiej produkcji i pozostają własnością firmy z polskim kapitałem. Ceramizery® są dostępne na rynku polskim od ponad 26 lat. W tym czasie nie tylko potwierdziły swoją skuteczność w opiniach użytkowników i ekspertów, lecz również marka Ceramizer® stała się synonimem jakości i niezawodności, a nazwa firmy potocznie używana jest do określania całej rodziny produktów – dodatków do oleju silnikowego. W rzeczywistości Ceramizer® nie jest dodatkiem do oleju a produktem Premium, który regeneruje powierzchnie metalowe poddawane tarciu. Olej jest jedynie nośnikiem cząsteczek i po zakończonym procesie ceramizacji produkt więcej nie przebywa w oleju. Nie zmienia tym samym jego parametrów, a efekt regeneracji utrzymuje się jeszcze długo po jego wymianie – nawet do 100 000 km.
Dla kogo są Ceramizery®? Zdecydowanie dla każdego użytkownika pojazdów, niezależnie czy jest to motocykl, samochód, czy ciągnik rolniczy. W każdym silniku czy skrzyni biegów zachodzą procesy tarcia, a naszym zadaniem jest te procesy ograniczać – przedłużając tym samym bezawaryjność oraz żywotność danego podzespołu. Sektory, w których zastosowanie mają preparaty Ceramizer®, to nie tylko motoryzacja, ale także przemysł i transport, w kierunku których spoglądamy z coraz to większym zainteresowaniem i pomysłami. Gama produktowa składa się obecnie z dwudziestu dwóch produktów specjalistycznych przeznaczonych do większości mechanizmów, w których występuje tarcie. Flagowym i najbardziej rozpoznawalnym produktem jest Ceramizer® CS, wielokrotnie nagradzany i doceniany na rynku dodatek do silnika czterosuwowego, którego receptura pozostaje niezmienna od wielu lat, gwarantując oryginalność i niepowtarzalność danego produktu. Krajowa sieć dystrybucji liczy ponad 1500 punktów dystrybucyjnych, wśród nich można znaleźć zarówno lokalne sklepy motoryzacyjne jak i największe hurtownie na rynku polskim, natomiast za granicą jesteśmy obecni w kilkunastu krajach na całym świecie i nieustannie poszerzamy obszar działalności o nowe kierunki.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma rozwija i wprowadza kolejne rozwiązania spełniające najwyższe standardy jakości oraz bez problemu konkurujące z największymi markami na świecie. Do tego grona zaliczyć możemy nowe produkty w postaci płukanek Engine Flush POWER oraz SOFT, jak również całkowicie bezpieczny dla gumowych powierzchni penetrator PREDATOR. Najnowszym dzieckiem naszych technologów jest długo oczekiwany dodatek do automatycznych skrzyni biegów – Ceramizer® CBAT. Produkt ten, od samego początku wejścia na rynek, cieszy się olbrzymim zainteresowaniem konsumentów.
Rynek motoryzacyjny, a zwłaszcza jego odnoga w postaci dodatków do oleju, jest bardzo wymagający oraz szybko weryfikuje nieudane próby zaistnienia na nim. Jest nam niezmiernie miło, że od ponad 26 lat możemy dostarczać najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Po raz kolejny dziękujemy za Państwa zaufanie oraz uznanie dla produktów marki Ceramizer®.

Follow by Email
LinkedIn
Share