sr2logo
Planuj przyszłość ze sprawdzonym ubezpieczycielem - Strony Rynku

Planuj przyszłość ze sprawdzonym ubezpieczycielem

Dużo uwagi poświęcamy naszym codziennym obowiązkom i najbliższym planom. Sytuacja materialna większości Polaków poprawia się, więc może to jest idealny moment, aby pomyśleć również o dalszej przyszłości rodziny?

Obecnie jedynie około 2 mln Polaków posiada typowo ochronną polisę na życie zapewniającą środki finansowe przydatne, gdy dojdzie do niespodziewanego wypadku. Korzyści z posiadania takiej polisy jest wiele, jednak na pierwsze miejsce wybija się jeden argument. Życie przynosi nam liczne, zaskakujące sytuacje. Większość z nich jest pozytywna. Pamiętać jednak powinniśmy o tym, że nam oraz naszym bliskim mogą przytrafić się również przykre zdarzenia, takie jak choroba, wypadek, pobyt w szpitalu, a nawet śmierć. Posiadając dobre ubezpieczenie na życie, jakim na przykład jest Warta dla Ciebie i Rodziny, otrzymujemy gwarancję wsparcia finansowego w wielu trudnych sytuacjach, jakie mogą się nam przytrafić.
Dobrze dobrane ochronne ubezpieczenie na życie powinno być dopasowane do potrzeb klienta. Produkt Warty oferuje aż 43 warianty ochrony różniące się wysokością świadczeń oraz składką. Część wariantów zawiera dodatkowo Assistance Medyczny, który zapewnia m.in. organizację i pokrycie kosztów wizyty lekarskiej lub pielęgniarskiej, czy opiekę domową po hospitalizacji. Dzięki takiej konstrukcji mamy pewność, że rodzina będzie mogła liczyć na wsparcie finansowe, gdy pojawią się np. problemy zdrowotne. Ochronę można uzyskać już od 33 zł miesięcznie.
Myśląc o przyszłości rodziny, możemy również skupić uwagę na dzieciach, szczególnie w kontekście startu rządowego programu 500+. Dzięki polisom posagowym takim jak Warta Posag, zabezpieczamy dzieci na dwa sposoby. Z jednej strony, dziecko może otrzymać wypłatę określonej kwoty po ukończeniu pełnoletności. Z drugiej zaś, otrzymuje ochronę finansową na wypadek śmierci, wypadku czy kłopotów ze zdrowiem rodzica. Dzięki wykupionej polisie dziecko dostanie po osiągnięciu określonego wieku ustaloną przy zawieraniu umowy kwotę. W razie śmierci rodzica w nieszczęśliwym wypadku może dodatkowo otrzymać ustaloną sumę ubezpieczenia.
Ważną sprawą w ramach planowania przyszłości swojej rodziny jest powierzenie ochrony sprawdzonemu i doświadczonemu partnerowi. Warta, jeden z największych ubezpieczycieli na polskim rynku, głosami 24 proc. ankietowanych otrzymała właśnie I miejsce i złote godło w kategorii „Ubezpieczenia na życie”. To szczególne wyróżnienie, gdyż przyznane przez klientów, najważniejszych krytyków produktów i usług.

Follow by Email
LinkedIn
Share