sr2logo
Max Elektro Odkryciem Roku 2016 - Strony Rynku

Max Elektro Odkryciem Roku 2016

Grupa zakupowa Max Elektro swoją działalność rozpoczęła w 2013 roku i od tamtej pory wciąż rozwija się będąc nowością w branży.
– Nasza osobowość i charakter nie pozwalają nam zwolnić, stawiając coraz wyższe cele do osiągnięcia – mówi Ewa Tomaszek, założycielka grupy. – Rozwijamy się, chcąc być z dnia na dzień o jeden krok dalej.

720

Max Elektro funkcjonuje na zasadzie hurtowni ze sprzętem RTV/AGD/IT, który jest dostarczany do ponad 340. sklepów na terenie całego kraju w ramach grupy zakupowej. Firma jest organizatorem sieci sklepów, oferując swoim klientom produkty wyselekcjonowanych producentów w atrakcyjnej cenie, branding lokalu, ogólnopolską reklamę, prestiż oraz ogromne wsparcie marketingowe. Właściciele sklepów decydujący się na współpracę w ramach grupy zakupowej cenią sobie przede wszystkim niezależność oraz możliwość wspólnej reklamy.
W ubiegłym roku Max Elektro przekształciło się w spółkę akcyjną, gwarantując sklepom udziały w całej sieci. Nigdy wcześniej nie zdarzyło się, aby po powstaniu sieci władanie nad jej marką było w pełni przekazywane jej członkom. Od tej pory to akcjonariusze będą trzymać pieczę nad brandem Max Elektro. – Po upadku kolejnej dużej sieci z branży RTV/AGD w 2013 roku zauważyliśmy pewnego rodzaju lukę na rynku – mówi Ewa Tomaszek. – Chcieliśmy ją wypełnić i w jakiś sposób zrzeszyć sklepy z całej Polski, jednocześnie oferując im współwłasność, która gwarantuje pewnego rodzaju bezpieczeństwo na rynku. Na Zachodzie działa to na zasadzie spółdzielni, my nazwaliśmy to grupą zakupową, ponieważ taka nazwa lepiej się kojarzy.
Dyrektor marketingu Max Elektro zaznaczył, że grupa zakupowa to model opierający się na wartościach, takich jak: zaufanie, partnerstwo, zaangażowanie we wspólny biznes, wspólna wizja przyszłości. – Ze swojej strony niczego nie narzucamy. Jestem przekonany, że jeśli wszyscy razem solidarnie będziemy pracować nad marką Max Elektro, osiągnie ona sukces na niespotykaną skalę – ocenił Tomasz Suchy.

Laur dla Max Elektro

Ogólnopolska sieć sklepów ze sprzętem AGD, RTV – Max Elektro otrzymała prestiżową nagrodę Laur Konsumenta Odkrycie Roku 2016. Jest to nagroda, która docenia nie tylko wszystkie działania spółki, ale także rozwój sieci sklepów.

Decyzją kapituły konkursowej tytuł Odkrycie Roku 2016 Max Elektro otrzymało na podstawie przeprowadzonego sondażu. Konsumenci biorący udział w głosowaniu po raz pierwszy oddali głosy drogą telefoniczną oraz internetową na markę Max Elektro. – To istotne wyróżnienie dla marki, bowiem przyznawane było przez klientów, którzy śledzą rynek w poszukiwaniu oferty wartej uwagi – dodaje dyrektor marketingu.
Ewa Tomaszek – założycielka sieci Max Elektro – pytana o przyszłość marki podkreśla fakt snucia planów związanych z rozwojem firmy. Wciąż stawiane są przed nią nowe cele, do których konsekwentnie dąży cała firma. Ewa Tomaszek podkreśla, iż kluczem do sukcesu jest prężny, wykwalifikowany i ambitny zespół stawiający czoła wszelkim wyzwaniom.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sieci Max Elektro oraz skorzystania z jej usług. Gwarancją jakości będzie między innymi świeżo zdobyty tytuł Odkrycia Roku 2016. Listę sklepów można znaleźć w serwisie www.maxelektro.pl