sr2logo
Ghelamco Poland – praca wśród najlepszych - Strony Rynku

Ghelamco Poland – praca wśród najlepszych

Lider rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, deweloper największej w kraju inwestycji biurowej Warsaw Spire, pionier w dziedzinie zrównoważonego budownictwa i kreowania przestrzeni publicznej, wspierający inicjatywy miejskie, kulturę i sztukę. Ghelamco Poland to firma, która niejednokrotnie udowodniła, że jest wizjonerem w swojej branży i swoimi działaniami wykracza poza tradycyjne ramy działalności deweloperskiej. 

7

Przez 25 lat aktywności na rynku i dostarczeniu ponad 1 mln m kw. powierzchni biurowej, Ghelamco nie zwalnia tempa, realizując coraz bardziej spektakularne projekty i wyznaczając rynkowe trendy. To właśnie belgijska firma odkryła potencjał Mokotowa czy Woli, wprowadziła do Polski koncepcję parku biznesowego, jako pierwsza certyfikowała budynki biurowe w prestiżowym systemie BREEAM i zwróciła uwagę na jakość przestrzeni publicznej realizując projekt placu Europejskiego.
Siła firmy tkwi w jej wszechstronności i wypracowanym modelu biznesowym. Od lat Ghelamco kompleksowo realizuje i komercjalizuje projekty i odważnie wkracza w nowe sektory rynku. Jak twierdzi dyrektor zarządzający Ghelamco CEE, Jeroen van der Toolen: – Sukcesy Ghelamco nie byłyby możliwe, gdyby nie zgrany, dynamiczny zespół specjalistów z pasją, którzy nie boją się wyzwań, chcą osiągać sukcesy i nieustannie się rozwijać. Ghelamco to miejsce pracy dla najlepszych na rynku.

Dynamiczny rozwój i unikatowe przedsięwzięcia

Ghelamco zatrudnia w Polsce ponad 150 osób. Firma dba o swoich pracowników w każdym aspekcie – zarówno jeśli chodzi o rozwój zawodowy, osobisty, jak i w kwestii aktywnego promowania postaw prospołecznych i prośrodowiskowych.
Firma stawia przede wszystkim na rozwój swoich pracowników. Oferuje im szkolenia techniczne, menedżerskie, księgowe, z zarządzania projektami, dofinansowuje studia podyplomowe i wspiera w nauce języków obcych. W przystępny sposób przekazywana jest też wiedza o finansach, organizowane są szkolenia i sesje coachingowe. Pracownicy aktywnie uczestniczą w konferencjach i wydarzeniach branżowych.
– To wszystko przynosi wymierne korzyści. Dzięki licznym działaniom i aktywnościom dla pracowników firma ma najlepszych fachowców, których sama wykształciła, a tym samym daje pracownikom możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju w strukturach spółki – komentuje Łukasz Szalkowski, dyrektor personalny Ghelamco Poland.
Nie samą pracą jednak człowiek żyje. Ghelamco, poza stabilną umową o pracę, oferuje też prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, karty sportowo-rekreacyjne i atrakcyjne wyjazdy integracyjne. Firma udziela się też społecznie i angażuje w działania swoich pracowników. Znakomitym przykładem jest powołanie fundacji „Sztuka w mieście”, której celem jest podnoszenie jakości miejskiej przestrzeni publicznej poprzez działania artystyczne czy ambientowe. Ghelamco jest także współtwórcą projektu Nowa Towarowa, dzięki któremu powstaje nowa koncepcja urbanistyczna dla ul. Towarowej w Warszawie.

Z poszanowaniem dla środowiska i przestrzeni publicznej

Ghelamco wspiera także postawy proekologiczne, dba o przestrzeń miejską i jest znakomitym przykładem firmy, która myśli globalnie i działa lokalnie. Wzorowa postawa wyraża się w każdym aspekcie działalności firmy. Poza tym, że Ghelamco zachęca swoich pracowników i najemców swoich inwestycji do proekologicznych zachowań, deweloper zrealizował już 9 budynków o łącznej powierzchni 320 000 m kw. z certyfikatem BREEAM, który poświadcza, że budowane są zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa.

Biuro 150 metrów nad Warszawą

Belgijska firma zapewnia swoim pracownikom najlepsze warunki pracy. Siedziba Ghelamco zawsze mieści się w nowoczesnych biurowcach, które spółka sama realizuje. Firma właśnie przeprowadziła się ze swojego biurowca Mokotów Nova przy ul. Wołoskiej do swojej flagowej inwestycji. Nowe biuro Ghelamco mieści się teraz na 41. piętrze kompleksu Warsaw Spire, tuż przy stacji II linii metra – Rondo Daszyńskiego. Dla zmotoryzowanych deweloper przewidział miejsca w parkingu podziemnym, a przyjeżdżający do pracy rowerem mają do dyspozycji oddzielną rampę do garażu podziemnego, parkingi dla rowerów i prysznice. Pracownicy mogą korzystać ze wszystkich udogodnień placu Europejskiego, gdzie w otoczeniu zieleni i instalacji wodnych spędzają przerwy lunchowe i odbywają biznesowe spotkania. Biuro Ghelamco zaprojektowane zostało według najnowocześniejszych trendów w stylu „przyszłość” zgodnie z hasłem dewelopera „We create the future today”. A co najcenniejsze – pracownicy Ghelamco rozpoczynają każdy dzień pracy z obłędnym widokiem na panoramę Warszawy ze 150 metrów wysokości.

Follow by Email
LinkedIn
Share