sr2logo
Mitsu i Movano – polskie marki z Laurem Odkrycie Roku 2017 - Strony Rynku

Mitsu i Movano – polskie marki z Laurem Odkrycie Roku 2017

W dzisiejszych czasach, i to w wielu branżach, pokutuje przekonanie, że zamiennik różni się nieco od oryginału. Kupujemy je jednak, bo są tańsze.
I niestety, często wraz z ceną spada jakość. Tymczasem dwie polskie marki – Mitsu i Movano – udowadniają, że dobry zamiennik nie musi odbiegać jakością od oryginału. Co więcej, jakość urządzeń produkowanych przez właściciela marek, firmę ICO sp. z o.o., s.k., została właśnie doceniona Laurem Odkrycie Roku 2017. Można?

3

– Jakość jest dla nas równie ważna jak przystępna dla klienta cena – podkreśla Jacek Jaroszuk, prezes ICO sp. z o.o., s.k. – Jesteśmy pasjonatami branży urządzeń przenośnych i akcesoriów do nich, dlatego produkty, które wprowadzamy na rynek, są testowane pod względem bezpieczeństwa i jakości na wszystkich etapach produkcji. Mitsu i Movano to marki akcesoriów do urządzeń przenośnych, począwszy od baterii do laptopów, telefonów i elektronarzędzi, poprzez zasilacze sieciowe i samochodowe, aż po power banki i lampy do projektorów.

Produkty sygnowane logiem Mitsu i Movano wyróżnia niezawodność, dbałość o bezpieczeństwo oraz powszechne zadowolenie klientów. Baterie obu marek zawierają wyłącznie sprawdzone i ekologiczne ogniwa litowo-jonowe klasy A, dzięki czemu zapewniają rzeczywistą deklarowaną pojemność. Z kolei zasilacze – sztandarowy produkt Movano – które już w ponadmilionowej liczbie zasilają laptopy Polaków, mają liczne zabezpieczenia dbające o bezpieczeństwo, komfort i bezstresową pracę użytkownika.
– W tym roku oferta poszerzona zostanie o nową gamę zasilaczy Mitsu które, podobnie jak baterie tej marki, będą mieć międzynarodowe certyfikaty bezpieczeństwa i jakości – mówiJacek Jaroszuk.

Follow by Email
LinkedIn
Share