sr2logo
Powrót do natury - Strony Rynku

Powrót do natury

Nie jest tajemnicą, że przygotowywanie posiłków w domu jest dobre dla zdrowia. Dlatego też coraz częściej sięgamy po sprzęt kuchenny, który pomoże nam zachować przy przygotowywaniu potraw wszystkie dobrodziejstwa natury drzemiące w warzywach, owocach, nasionach roślin czy ziół.

2Od pewnego czasu blender wydaje się być narzędziem niezbędnym w każdej kuchni. Te nowoczesnej generacji posiadają wiele funkcji, które nie tylko ułatwią przygotowywanie potraw, ale także znacznie zmniejszą czas spędzony w kuchni. Blender wysokoobrotowy firmy Happycall Axlerim łączy w sobie funkcjonalność z ponadczasowym i eleganckim designem. Możemy w nim przygotować zdrowe koktajle i soki, a także bardziej skomplikowane potrawy. Pojemny dzbanek pozwoli nam na przygotowanie pysznych zup, a profesjonalne ostrza poradzą sobie z rozdrobnieniem wszelkiego rodzaju owoców i warzyw, wraz ze skórką lub nasionami. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, blendery zaopatrzone są w system kontrolujący temperaturę, który wraz z wykorzystaniem wysokich obrotów przyczynia się do zachowania wszelkich wartości odżywczych, witamin i składników mineralnych zawartych w potrawach.

Wyciśnij go sam

Świeży i naturalny olej z nasion dobrej jakości jest tak cenny dla zdrowia człowieka, jak owoce i warzywa. Olej jest źródłem dobrych tłuszczów i białek niezbędnych dla serca oraz komórek organizmu. Wyciskany na zimno olej może być stosowany jako suplement diety przy wykorzystaniu go do gotowania, sałatek, marynat, wypieków, czy do aromaterapii.
Nowa generacja prasy do oleju Yoda jest pierwszą prasą do oleju przeznaczoną do użytku domowego. Jest niewielkich rozmiarów i osiąga wydajność na poziomie przemysłowych pras olejowych, a do tego posiada stylowy wygląd. Została zaprojektowana tak, aby trwałość, wytrzymałość i uniwersalność umożliwiła nam uzyskanie własnego, świeżego oleju tłoczonego na zimno najwyższej jakości w zaciszu własnego domu. Dzięki prasie Yoda uzyskamy w zależności od surowca do 80 procent zawartego oleju. Odpad jest bardzo suchy, po odstawieniu i odparowaniu wilgoci możemy zmielić go w maszynce – a w wielu przypadkach nadaje się na mąkę.

Follow by Email
LinkedIn
Share