sr2logo
LOTOS Oil: Laur Konsumenta 2015 - Strony Rynku

LOTOS Oil: Laur Konsumenta 2015

Marka LOTOS została wyróżniona w XI edycji ogólnopolskiego plebiscytu popularności produktów/marek/usług na krajowym rynku w kategorii „Oleje silnikowe”.

oil

– W konkursie Laur Konsumenta marka LOTOS uzyskała najwyższe oceny kierowców w stosunku do marek konkurencyjnych zagranicznych. To dla nas potwierdzenie, że polscy kierowcy doceniają nasze działania związane z rozwojem produktów marki LOTOS, a także samej marki – wyjaśnia Katarzyna Janicka, szef Biura Marketingu LOTOS Oil. – To dla nas o tyle ważne wyróżnienie, ponieważ tak zadecydowali sami kierowcy, a marka jest warta tyle jak silna jest jej relacja z użytkownikami.

– Jakość olejów LOTOS zawsze znajdowała się na najwyższym światowym poziomie.Według najnowszego badania rynku olejowego w Polsce „Moto Scan 2014”, nasze produkty postrzegane są, jako dopasowane do potrzeb i oczekiwań kierowców. A to niezmiernie ważne – ta podstawa marketingu pomimo zmieniających się uwarunkowań pozostaje wciąż kluczowa. Oleje LOTOS charakteryzują się nie tylko bardzo wysoką jakością, kierowcy postrzegają nasze produkty jako innowacyjne z najwyższą relacją jakości do ceny – podsumowuje K. Janicka.

Zaufanie użytkowników

Kierowcy doceniają od lat wyjątkową trwałość naszych produktów. Dla 26,5% respondentów badania Qualifact to właśnie oleje pod marką LOTOS umożliwiają długą i bezproblemową eksploatację silników. Podejmując decyzję o zakupie oleju silnikowego do swojego samochodu, po nasze produkty sięga prawie co czwarty polski kierowca.

Przed nami rok nowości W tym roku LOTOS Oil wprowadza do oferty linię syntetycznych olejów silnikowych przeznaczonych do samochodów pogwarancyjnych. Wraz z jednym z najpopularniejszych olejów syntetycznych w Polsce – LOTOS SYNTHETIC PLUS SAE 5W40 – tworzą go nowoczesne oleje: LOTOS SYNTHETIC 504/507 SAE 5W30, LOTOS SYNTHETIC C2+C3 SAE 5W30, LOTOS SYNTHETIC A5/B5 SAE 5W30 i LOTOS SYNTHETIC TURBODIESEL SAE 5W-40. Rok 2014 w symboliczny sposób był podsumowaniem dekady działalności spółki LOTOS Oil. – W nowe dziesięciolecie wchodzimy z przekonaniem, że nie zabraknie nam nowych celów i nowych wyzwań. A oleje LOTOS będą jeszcze lepiej spełniać oczekiwania zmotoryzowanych – podsumowuje Katarzyna Janicka.