sr2logo
Ubezpieczenia Warty to jakość ochrony godna zaufania - Strony Rynku

Ubezpieczenia Warty to jakość ochrony godna zaufania

Ubezpieczenia Warty kolejny rok z rzędu znalazły się w gronie zwycięzców ogólnopolskiego rankingu Laur Konsumenta. I miejsce i złote godło zostało przyznane Warcie w dwóch kategoriach Ubezpieczenia na życie oraz Ubezpieczenia samochodu. Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt konsumencki, w którym wyłaniane są najpopularniejsze produkty, marki i usługi w swoich kategoriach. Ranking odpowiada na pytanie: które produkty i usługi są obecnie najpopularniejsze na rynku? Badanie przeprowadzane jest na próbie co najmniej 1000 osób w każdej kategorii. Wyniki Warty w zestawieniu z liczbą ankietowanych są imponujące.  Wyróżnione złotym godłem Ubezpieczenie na życie wygrało wynikiem 32% głosów, a Ubezpieczenie samochodu osiągnęło wynik 31% głosów, co również przełożyło się na przyznanie złotego godła. Wynika z tego, że niemal co trzeci ankietowany spośród wszystkich ubezpieczeń życiowych i samochodowych wskazuje właśnie produkty Warty.


w2Warta posiada szeroką ofertę elastycznych ubezpieczeń na życie, które klient może dopasować do swoich potrzeb, dających gwarancję wsparcia finansowego w trudnych sytuacjach życiowych: Warta Sposób na Raka – widząc rosnące zapotrzebowanie na zapewnienie rodzinie finansowej ochrony w momencie pojawienia się choroby nowotworowej, Warta wprowadziła na rynek nowe indywidualne ubezpieczenie – „Warta Sposób na Raka”. Zostało ono dopasowane do rzeczywistych potrzeb chorych na każdym etapie ich walki o powrót do zdrowia; Warta Ochrona – to kompleksowe ubezpieczenie życia i zdrowia dla całej rodziny, które dzięki szerokiej ofercie umów dodatkowych z łatwością dopasowuje się do potrzeb klienta. Produkt z dostępnymi bardzo wysokimi sumami ubezpieczenia przeznaczony jest praktycznie dla każdego w wieku 18-65 lat – ochroną mogą być objęci zarówno single, jak również rodziny w związkach formalnych i nieformalnych; Warta dla Ciebie i Rodziny – rozwiązanie zapewniające bardzo szeroką ochronę, obejmującą aż 50 różnego rodzaju zdarzeń. Klient ma możliwość dopasowania zakresu ochrony do jego potrzeby ubezpieczeniowej poprzez wybór jednego z szesnastu wariantów, które w większości można rozszerzyć o pakiety: S, M, L podnoszące wysokości świadczeń na danych ryzykach; Ubezpieczenie Posagowe – to specjalny program skierowany do osób troszczących się o przyszłość dziecka, które jest chronione w dwojaki sposób. Po pierwsze, w przypadku śmierci rodzica Warta może zapewnić dziecku wypłatę miesięcznej renty w ustalonej wysokości. Po drugie, po osiągnięciu określonego wieku otrzyma ono wskazaną w umowie sumę pieniędzy. Zakres ochrony można rozszerzyć o jedną z 6 umów dodatkowych.


w1Warta oferuje klientom kompleksową gamę ubezpieczeń samochodowych, które pozwalają zapewnić sobie bezpieczeństwo finansowe po powstaniu szkód związanych z autem, w tym między innymi: Ubezpieczenie OC – kompleksowe rozwiązanie, które dzięki systemowi BLS oraz usłudze OC Szybka Wypłata zapewni wszystkim klientom pomoc bez względu na to, czy są sprawcą, czy poszkodowanym w kolizji lub wypadku; Ubezpieczenie Autocasco – szeroki zakres ochrony, który można dopasowywać do indywidualnych potrzeb kierowcy, uzupełniony o przydatne pakiety Assistance; Ubezpieczenie assistance – elastyczna oferta ubezpieczenia pomocy w razie wypadku czy awarii pojazdu. Holowanie i pomoc drogowa nawet bez limitu kilometrów; Ubezpieczenie klasyków – jedyne ubezpieczenie AC dla pasjonatów aut klasycznych w Polsce; Ubezpieczenie szyb – ubezpieczenie na wypadek stłuczenia lub uszkodzenia szyb samochodowych, które zapewnia usługi ich bezgotówkowej naprawy lub wymiany oraz chroni zniżki w AC za bezszkodową jazdę.

Follow by Email
LinkedIn
Share