sr2logo
Smaczny pomysł na obiad - Strony Rynku

Smaczny pomysł na obiad

Szukając sposobu na szybki i smaczny obiad, naprzeciw wychodzi nam firma P.H.P. YABRA Sp. z o.o. ze swoją ofertą smacznych zup.

4

Producent od ponad dwudziestu lat specjalizuje się w produkcji gotowych dań obiadowych, zup, jak również przetworów mięsno-warzywnych. Wysoka jakość i walory smakowe produktów, będące wynikiem stosowania tradycyjnych receptur, w połączeniu z technologią produkcji i starannie dobraną bazą surowcową pozwalają firmie stale poszerzać grono zadowolonych klientów.
Obecnie w ofercie wyrobów tego producenta znajduje się ponad pięćdziesiąt pozycji asortymentowych, które firma YABRA przygotowuje zarówno jako produkty własne, jak również jako marki i brandy realizowane na zlecenie. Szeroki asortyment dostępny jest na stronie internetowej firmy www.yabra.pl

W portfolio producenta znaleźć można szeroki asortyment tradycyjnych zup. Przygoto­wywane są one w oparciu o starannie dobrane składniki i tradycyjne receptury. Stanowią doskonałą propozycję na szybki, smaczny i sycący posiłek. Poza typowo polskimi smakami firma YABRA oferuje też takie, których pochodzenie wiąże się kuchniami innych krajów. Należą do nich między innymi: zupa gulaszowa, bogracz, zupa maksykańska czy włoska zupa minestrone.

W tegorocznej edycji plebiscytu Laur Konsumenta zupy producenta YABRA głosem konsumentów zostały wyróżnione tytułem Odkrycie Roku 2018.