sr2logo
Hörmann – gwarancja na lata - Strony Rynku

Hörmann – gwarancja na lata

Ponad 80-letnie doświadczenie, nieustanne wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, a tym samym konsekwentne umacnianie zaufania wśród klientów, zapewniło firmie Hörmann pozycję wiodącego producenta bram,drzwi i napędów na rynku europejskim. Marka, tak wysoko ceniona za trwałość swoich produktów i ich wyjątkową estetykę, dużą wagę przykłada również do profesjonalnej obsługi posprzedażowej.

4

Trwałość, bezawaryjność, intuicyjna obsługa i niepowtarzalne wzornictwo produktów to atuty, dzięki którym Hörmann jest dzisiaj liderem. Marka reaguje szybko i trafnie na potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku, sukcesywnie rozbudowując portfolio produktów w obszarze budownictwa mieszkaniowego oraz przemysłowego. Bramy garażowe, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, a także napędy produkuje z myślą zarówno o odbiorcach indywidualnych, jak i deweloperach. Bez wątpienia Hörmann stawia na innowacyjne systemy, zaspokajające najbardziej wyszukane oczekiwania klientów w zakresie jakości oraz estetyki produktów. Bogactwo wzorów, struktur i kolorów pozwala na dopasowanie bram i drzwi do najróżniejszych koncepcji architektonicznych.
Świadomi klienci coraz większą wagę przywiązują jednak do aspektu energooszczędności produktów. Dlatego tak chętnie w swoich inwestycjach decydują się na dobrze ocieplone bramy, a także na oferowany przez Hörmann system ThermoFrame podnoszący izolacyjność cieplną bram segmentowych, szczególnie zalecany w sytuacjach, gdy garaż znajduje się w bryle domu.
Bez barier

Niwelowanie barier architektonicznych to kolejne wyzwanie, jakiemu sprostała marka, wprowadzając do oferty napęd PortaMatic do drzwi wewnętrznych. Z powodzeniem znajduje on zastosowanie w obiektach użytkowanych przez osoby niepełnosprawne fizycznie oraz te w podeszłym wieku. Jego działanie opiera się na wbudowanym nadajniku umożliwiającym w pełni zautomatyzowane otwieranie i zamykanie drzwi do pomieszczeń mieszkalnych oraz użytkowych. PortaMatic został przebadany przez niemiecką firmę zajmującą się gerontechnologią, a co najważniejsze, wysoko oceniony. Komfort użytkowania i prostota tego systemu w szczególności odpowiada oczekiwaniom generacji 50+. Napęd PortaMatic został również wyróżniony Znakiem Jakości OK SENIOR przez
Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej certyfikujący personel, dobra i usługi skierowane do klientów 60+.

Sezamie, otwórz się

W ostatnim czasie automatyka zdominowała segment napędów do bram garażowych i wjazdowych. W tym zakresie napędy Hörmann umożliwiają wygodne i bezpieczne otwieranie bramy za pomocą pilota. Dopełnieniem oferty są elementy wyposażenia dodatkowego, takie jak np. nadajnik chowany w przycisku zapalniczki samochodowej, a także NOWOŚĆ – aplikacja BlueSecur do szybkiej obsługi napędów za pomocą technologii
Bluetooth i BiSecur. Takie rozwiązanie najczęściej wybierają klienci, dla których komfort to podstawa.

Kontrola wjazdu

Systemy kontroli wjazdu to jeden z nowszych segmentów produktowych w portfolio marki. Ich zasadnicze zadanie opiera się na kontroli, zabezpieczaniu przejazdu oraz na ochronie przed nieuprawnionym wstępem. Słupki, szlabany, systemy parkingowe i zapory są z powodzeniem wykorzystywane przy zabezpieczaniu obiektów rządowych, lotnisk, czy miejsc imprez masowych. Rozwiązania przechodzą testy wytrzymałości przeprowadzane w rzeczywistych warunkach użytkowych, co daje dodatkową gwarancję ich trwałości i wysokiej funkcjonalności.

Dobry montaż

Profesjonalny montaż jest równie ważny jak dobry produkt, o czym przekonuje swoich klientów firma, nie tylko aktywnie edukując ich w tym zakresie, ale przede wszystkim zapewniając tę usługę na najwyższym poziomie. – Jakość jest dla nas najważniejsza, dlatego wszystkie nasze produkty są badane i certyfikowane przez niezależne i akredytowane instytucje. Dużą wagę przywiązujemy też do prawidłowego montażu, od którego zależy pełne wykorzystanie wszystkich walorów naszych produktów. Aktywnie uczestniczymy w kampanii Dobry Montaż. Nasi monterzy jako pierwsi otrzymali certyfikaty potwierdzające ich kompetencje w ww. temacie. Profesjonalny montaż, regularne przeglądy i fachowy serwis pozwalają zachować fabryczną gwarancję oraz zapewniają produktom wieloletnią trwałość – mówi Krzysztof Horała, prezes Hörmann Polska sp. z o.o.

Serwis 24 h

Klienci pytani o to, co znacząco zwiększyłoby ich satysfakcję z zakupu, najczęściej odpowiadają, że kompleksowa opieka posprzedażowa. Chcą mieć pewność, że w każdej chwili mogą liczyć na całodobowe wsparcie i pomoc ze strony firmy. W trosce o nich Hörmann uruchomił profesjonalny serwis dostępny przez 7 dni w tygodniu przez całą dobę. To gwarancja zachowania ciągłości użytkowania i procesów technologicznych, a w razie awarii – natychmiastowej reakcji i pomocy. Pomoc świadczy także całodobowa infolinia, gdzie doradcy Hörmann służą swoim know-how i doświadczeniem .

Firma z misją

Kupując produkty Hörmann, możemy mieć pewność, że powstały one zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i przy zachowaniu wszelkich wymaganych norm. Ekologiczne elektrownie, inteligentne systemy zarządzania i odnawialne źródła energii to rozwiązania, dzięki którym udało się firmie ograniczyć emisję CO2 o ok. 16000 ton rocznie. Tradycją przedsiębiorstwa jest również wspieranie programów pożytku społecznego oraz działalności społecznej, a w szczególności instytucji zajmujących się osobami niepełnosprawnymi i przewlekle chorymi.
Kiedy liczby mają znaczenie

Za wyborem produktów Hörmann przemawiają same liczby – od momentu założenia przedsiębiorstwa w 1935 roku wyprodukowano i sprzedano na całym świecie ponad 20 milionów egzemplarzy bram. Firma posiada ponad 100 oddziałów dystrybucyjnych w ponad 40 krajach, a w 50 kolejnych jest reprezentowana przez autoryzowanych partnerów handlowych. W Polsce działają cztery przedstawicielstwa: w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i Sosnowcu oraz wielu partnerów handlowych. Hörmann nieustannie rozwija się i powiększa asortyment. Potwierdzeniem tego są liczne nagrody, które firma zdobywa cykliczni+e. W 2018 roku została uhonorowana tytułem Budowlanej Firmy Roku podczas Gali Builder Awards oraz Złotym Godłem w konkursie Konsumencki Lider Jakości. Dobry Design 2018 dla bram i drzwi marki to kolejny sukces. Firmie przyznano także Specjalny Certyfikat Wydawnictwa Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa i tytuł Kreatora Budownictwa Roku 2018. Konsekwentny rozwój sprawił, że Hörmann wkroczył w 2019 rok jako lider branży, zdobywając złoty Laur Konsumenta 2019 oraz Laur Konsumenta – Lider XV-lecia.

Follow by Email
LinkedIn
Share