sr2logo
Collins Aerospace zaprasza na pokład - Strony Rynku

Collins Aerospace zaprasza na pokład

Tytuł Solidnego Pracodawcy firma Collins Aerospace otrzymała po raz drugi. Jest to ogromne wyróżnienie, szczególnie że doceniona została sumienność i ciekawe działania z zakresu HR. Collins Aerospace dba o to, aby zapewnić inspirujące i praktyczne szkolenia dla pracowników, proponować możliwie najpotrzebniejsze benefity i zagwarantować rozwój, chociażby poprzez program Scholar. Działająca od 2010 na rynku wrocławskim firma Collins Aerospace zatrudnia obecnie ponad 1200 osób. Proces rekrutacyjny nadal trwa.

2

– Tytuł Solidnego Pracodawcy 2019 to wyróżnienie dla nas wszystkich. To co osiągnęliśmy, to wspólna praca całego wrocławskiego zespołu. Nagroda pozwala nam pozycjonować się w regionie jako solidny, rzetelny i atrakcyjny pracodawca. Collins Aerospace pracuje mocno nad tym, aby każdy pracownik czuł się w naszej firmie doceniony i zauważony. Naszą kulturę organizacyjną opieramy na wartościach takich jak: zaufanie, uczciwość, szacunek, czy innowacyjność. Dzięki nim budujemy spójne środowisko pracy, przyjazne dla każdego pracownika. Obecnie poszukujemy kontrolerów jakości, operatorów montażu, techników przeglądów lotniczych czy operatorów maszyn CNC. Osoby, które zdecydują się na pracę w naszej firmie, będą miały możliwość dalszego kształcenia dzięki wewnętrznemu programowi Scholar, który zapewnia dofinansowanie do studiów w formie niestacjonarnej, tak by w przyszłości objąć stanowisko technologa czy też inżyniera projektu – mówi Ilona Gembarzewska, dyrektor personalna w Collins Aerospace.

W zeszłym roku firma United Technology, której częścią była UTC Aerospace Systems, zakupiła udziały firmy Rockwell Collins. W efekcie transakcji powstał największy na świecie dostawca podzespołów lotniczych. Połączenie tych dwóch podmiotów daje większe możliwości, jeśli chodzi o nowe projekty, możliwość zdobywania doświadczenia, a przede wszystkim pracę w międzynarodowej korporacji związanej z branżą lotniczą.

– Nasza firma, oprócz rekrutacji nowych pracowników i prowadzenia dla nich szkoleń, objęła patronatem dwie klasy w technikach wrocławskich. We współpracy z nauczycielami staramy się ukierunkować tak zajęcia, aby absolwenci mieli możliwość podjęcia u nas pracy – mówi Ilona Gembarzewska – zapewniamy im praktyki, jak również przekazujemy praktyczną wiedzę.
W roku 2019 ruszyła również nowa strona www.kariera.collinspolska.pl, na której można sprawdzić aktualne oferty pracy. Wrocławski oddział poszukuje studentów, absolwentów oraz profesjonalistów, którym umożliwi stworzenie własnej ścieżki kariery. Zapraszamy na pokład!

Follow by Email
LinkedIn
Share