sr2logo
GoDan Strefa Uśmiechu - Strony Rynku

GoDan Strefa Uśmiechu

Firma GoDan od 30 lat jest liderem na rynku polskim oraz europejskim w produkcji i dystrybucji produktów na imprezy, święta czy uroczystości. W 2016 roku został opracowany autorski koncept sieci franczyzowej o nazwie GoDan Strefa Uśmiechu. To nowa forma małej i średniej wielkości sklepów (optymalnie 40 m2), gdzie klienci znajdą produkty do celebracji małych i dużych uroczystości: balony, świeczki urodzinowe, papierowe talerzyki, kubeczki, stroje karnawałowe, a także dodatki oraz konfetti czy serpentyny. W ciągu niespełna roku firma otworzyła 19 sklepów franczyzowych pod logiem Strefy Uśmiechu. Dziś ma ich ponad 50. Nie dziwi więc, że po 2 latach działalności sieć znalazła się na 4 miejscu zestawienia 30 najbardziej interesujących franczyz według magazynu „Franczyza & Biznes”. W tym roku zdobyła także tytuł Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2019 w kategorii: Jakość i innowacyjność produktów/usług.

2

Klientów nie brakuje

Rynek z roku na rok rośnie. Przede wszystkim sama kategoria produktów staje się coraz bardziej popularna. Polacy uwielbiają się spotykać i świętować. Moda na obchodzenie urodzin dotyczy zarówno dużych aglomeracji, jak i wsi. Co ważne, nie dotyczy tylko dzieci – nastolatki również chcą kolorowo i oryginalnie świętować swoje urodziny szukając np. dużych balonów cyfr czy niebanalnych topperów na tort urodzinowy. Póki ludzie będą świętować urodziny, rocznice, narodziny dzieci, brać śluby, a także uczestniczyć w wydarzeniach takich jak karnawał, sylwester, Halloween czy jasełka tego typu biznes będzie miał się dobrze.

Biznes z pasją

Sklep z balonami to doskonała propozycja dla osób, które są otwarte i kreatywne. Wbrew pozorom nie trzeba mieć doświadczenia z dziećmi czy być animatorem, chociaż każde tego typu doświadczenie procentuje. Strefa Uśmiechu to odpowiedź dla osób, które chcą się realizować artystycznie tworząc kompozycje i dekoracje balonowe. To właśnie pompowanie balonów helem i tworzenie z nich ciekawych zestawów okazuje się ciekawym połączeniem usługi z produktem. Jest to zatem idealna broń, aby konkurować w walce ze sklepami internetowymi.
Podążanie za modą, stylami, trendami

GoDan posiada własną fabrykę części produktów, dzięki czemu bardzo szybko może wprowadzać do swoich kolekcji nowe propozycje zgodne z trendami na całym świecie. Tęczowe peruki, nadmuchiwane kostiumy, pastelowa zastawa stołowa, dekoracje na baby shower są w stałej ofercie sklepu. Na półkach znajdziemy także dużo produktów z jednorożcami czy pandami (hit dla dziewczynek), a także klockami czy kosmosem dla chłopców. Do tego dochodzą produkty licencjonowane – np. talerzyki czy balony z bohaterami LOL Surprise, Psi Patrol, Gwiezdne Wojny, Kraina Lodu, Minionki, Myszka Miki.

Dodatkowo firma prowadzi kursy i szkolenia np. z tworzenia dekoracji balonowych, aby właściciele franczyz mieli dostęp do know-how najlepszych specjalistów na świecie. Strefy Uśmiechu firmy GoDan szybko stały się ulubionymi sklepami dla dzieci. Tam zawsze jest kolorowo i ciekawie. To biznes, który doskonale łączy radość klienta z sukcesem przedsiębiorcy.

Follow by Email
LinkedIn
Share