sr2logo
CEWE – lider w branży fotograficznej pracodawcą roku - Strony Rynku

CEWE – lider w branży fotograficznej pracodawcą roku

1CEWE sp. z o.o. należy do największego samodzielnego koncernu fotograficznego w Europie CEWE Stiftung & Co. KGaA. Jesteśmy obecni w 24 krajach, gdzie zatrudniamy ok. 3200 pracowników. W Polsce CEWE działa od 1992 roku zatrudniając 331 osób. Oferujemy szeroką gamę unikatowych fotoproduktów i fotoprezentów, w tym flagowy produkt – CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, która jest najchętniej zamawianą fotoksiążką w Europie. W Polsce CEWE posiada 50 salonów CEWE FOTOJOKER ze sprzętem oraz usługami fotograficznymi.

CEWE ma swoją siedzibę w Kędzierzynie-Koźlu. W naszym laboratorium codziennie produkujemy setki tysięcy fotoproduktów zarówno na rynek lokalny, jak i zagraniczny. Będąc liderem na rynku, firma nieustannie się rozwija. Wiosną tego roku rozpoczęliśmy budowę drugiej hali produkcyjnej o powierzchni 3 tys. m2, która będzie wyposażona w nowoczesny sprzęt, zapewni pracownikom większy komfort pracy oraz pozwoli na zwiększenie produkcji i zatrudnienia.

Jesteśmy dumni ze sposobu traktowania pracowników, którzy w wielu ankietach podkreślają rodzinną, przyjazną atmosferę, dobre warunki pracy i wzajemny szacunek.
O dobrych relacjach świadczy fakt, że pracownicy wracają do nas po latach. Pracownikom oferujemy nie tylko szkolenia, ale także program akcji pracowniczych, dodatkowe ubezpieczenie, pakiet sportowy, pakiet medyczny, program PPE, dofinansowanie posiłków. Efektem naszych starań jest m.in. zdobycie w roku 2019 certyfikatu Solidnego Pracodawcy.
Jesteśmy też laureatem wielu nagród i wyróżnień. Firma doceniana jest zarówno za swoje produkty, jak i za kulturę i organizację pracy, którą pielęgnuje na co dzień. Tylko w tym roku przedsiębiorstwo zostało nagrodzone Złotym Godłem Konsumenckiego Lidera Jakości i najbardziej prestiżową nagrodą w branży fotograficznej – TIPA.
Istotny dla nas jest zrównoważony rozwój, dlatego nasze produkty wykonywane są w sposób przyjazny dla środowiska, ponadto prowadzimy szereg działań
w zakresie CSR.

Follow by Email
LinkedIn
Share