sr2logo
Klucz do sukcesu - Strony Rynku

Klucz do sukcesu

Firma Viessmann, lider w produkcji nowoczesnych systemów grzewczych i chłodniczych, już po raz drugi została doceniona i wyróżniona, zdobywając uznanie jury i tym samym zaszczytny tytuł Solidnego Pracodawcy Roku w kategorii ogólnopolskiej.

Bez nazwy-1

Solidny Pracodawca Roku to prestiżowy konkurs, którego celem jest wyłonienie najlepszych pracodawców w Polsce. Kapituła konkursu doceniła firmę Viessmann za działania z zakresu zrównoważonego zarządzania kapitałem ludzkim, wspierające rozwój zawodowy i osobisty pracowników. Wśród nich były inicjatywy związane z powołaniem Fundacji „Świadomi Klimatu” i zaangażowaniem pracowników w ramach wolontariatu w jej działanie.

– Tytuł Solidnego Pracodawcy to dla nas wielki zaszczyt i potwierdzenie, że kierunek, w którym zmierzamy, jest właściwy. Niezmiennie wierzę w to, że umiejętność budowania długotrwałych relacji opartych na obopólnym zaufaniu i szacunku to klucz do sukcesu firmy – mówił Sebastian Walerysiak, prezes Viessmann Polska. – Przez lata zarządzania polskim oddziałem Viessmann udało mi się zbudować znakomity zespół pracowników i zadbać o przyjazne otoczenie rynkowe. Wspólnie wprowadziliśmy kilka innowacyjnych rozwiązań, które stały się obowiązującymi normami dla całego koncernu – dodał Sebastian Walerysiak.

Tytuł Solidny Pracodawca Roku dla firmy Viessmann jest nie tylko ogromnym wyróżnieniem, ale również potwierdzeniem, że to właśnie pracownicy stanowią o sile przedsiębiorstwa zarówno w kontekście biznesowym, jak i wizerunkowym. Viessmann, jako firma rodzinna, dba o relacje z pracownikami, partnerami i ich rodzinami.

Od początku swojego istnienia polski oddział firmy stawia na młode i otwarte umysły, które pod czujnym okiem doświadczonych fachowców mogą w pełni rozwinąć swoje skrzydła. Viessmann stawia na ambitnych pracowników z proaktywnym podejściem, otwartych na wyzwania i pełnych entuzjazmu.

– Dziękuję wszystkim, którzy poprzez swoją codzienną pracę budują wartość firmy Viessmann i pozwalają nam być nie tylko wzorem do naśladowania dla innych przedsiębiorstw, ale również firmą, z którą chce się pozostać na lata – dodał Sebastian Walerysiak, prezes Viessmann Polska.

Follow by Email
LinkedIn
Share