sr2logo
Transgourmet Polska po raz kolejny odznaczony - Strony Rynku

Transgourmet Polska po raz kolejny odznaczony

Solidny pracodawca to ogólnopolski konkurs, którego celem jest wyłonienie i promocja najlepszych pracodawców w Polsce. Kapituła programu wyłania laureatów na podstawie wielu wystandaryzowanych kryteriów składających się na postawę godną miana Solidnego Pracodawcy i docenia szczególnie te firmy, którzy promują ciekawe rozwiązania HR. Transgourmet Polska, właściciel marek handlowych Transgourmet i Selgros Cash&Carry, po raz trzeci z rzędu otrzymał prestiżowe wyróżnienie Solidnego Pracodawcy Roku.

123Konkurs Solidny Pracodawca Roku przeznaczony jest dla dużych firm, a jego celem jest wytypowanie najlepszych pracodawców w Pol­sce oraz promocja nowoczesnego i odpowiedzialne­go zarządzania kadrami. Kryteria, które komisja konkursowa bierze pod uwagę oceniając pracodawców, to między innymi przestrzeganie prawa pracy, warunki pracy i przestrzeganie BHP, terminowość wypłat, warunki socjalne, system motywacyjny, polityka rozwoju pracowników, opinie zewnętrzne i wewnętrzne (m.in. PIP, urzędów pracy, władz lokalnych, organizacji biznesowych), a także rotacja i dynamika zatrudnienia. Ponadto kapituła ocenia uczestników konkursu pod kątem realizowanych działań w zakresie inwestycji w podnoszenie kwalifikacji pracowników, społecznej odpowiedzialności biznesu, programu 50+ czy programu zatrudniania młodych ludzi.

Transgourmet Polska stawia na rozwój

Szkolenia pełnią ważną rolę w rozwoju firmy. Coraz więcej pracodawców dostrzega potencjał z inwestowania w pracowników. Dobrze wykształcona kadra i wyszkoleni specjaliści to gwarancja świadczenia najwyższej jakości usług, kreowanie dobrego wizerunku firmy na tle branży, a także większego zaangażowania pracowników, które przekłada się na ich satysfakcję. Samorealizacja zawodowa jest dzisiaj jednym z najbardziej pożądanych elementów podczas poszukiwania pracy. Pracownicy oczekują wsparcia firmy w zakresie podnoszenia swoich kwalifikacji. Transgourmet Polska kieruje się zasadą, że osiągane sukcesy możliwe są tylko dzięki synergii zaangażowania wszystkich pracowników. Inwestowanie w kadrę, poszerzanie wiedzy o kolejne obszary oraz rozwój kluczowych kompetencji jest jednocześnie formą inwestowania w progres firmy oraz ważnym elementem w strategii rozwoju. Systemy szkoleń dobrane są do potrzeb i kwalifikacji pracowników i realizują zarazem biznesowe cele firmy, jak i ambicje uczestników.

Wsparcie w samorealizacji

Zatrudnieni w Transgourmet Polska pracownicy hal, magazynu, a także centrali mogą liczyć na szkolenia zarówno w zakresie umiejętności interpersonalnych, jak i oferty dostępnej w halach, a także wiedzy dotyczącej zmieniających się trendów w branży gastronomicznej. Firma oferuje również specjalne programy stażowe oraz szkoleniowe, dzięki którym studenci i absolwenci szkół średnich mogą płynnie wejść na ścieżkę rozwoju profesjonalnej kariery. Firma otwarta jest na osoby w każdym wieku, nawet jeśli nie mają wcześniejszego doświadczenia zawodo­wego czy kierunkowego wykształcenia. W Transgourmet i Selgros Cash&Carry zatrudnienie znajdują zarówno osoby wkraczające w życie zawodowe, jak i pracowni­cy z doświadczeniem. Firma oprócz szkoleń i możliwo­ści awansu w strukturach organizacji zapewnia pracownikom umowę o pracę oraz rozbudowane pakiety socjalne (rabaty, świadczenia świąteczne, dofinansowanie wypoczynku pracowników, kolonie dla dzieci pracowników i inne).

Inspirujące szkolenia z ekspertami

W otwartym w ubiegłym roku Instytucie Kulinarnym Transgourmet, prężnie działającym w Piasecznie pod Warszawą, regularnie odbywają się szkolenia dla klientów Transgourmet foodservice i HoReCa Selgros Cash&Carry. Eksperci przekazują praktyczne informacje dotyczące najnowszych technik i trendów kulinarnych. Instytut Kulinarny wyposażony jest w najnowszy sprzęt kuchenny, nowoczesne stanowiska do szkoleń baristycznych i barmańskich i oferuje bogaty program szkoleń kulinarnych i sommelierskich. To tutaj Kadra Narodowa Kucharzy Polski Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni trenuje do Kulinarnego Pucharu Świata, a z jego możliwości korzystają także polscy reprezentanci konkursu kulinarnego Les Chefs en Or, organizowanego przez Transgourmet Francja. W tym inspirującym miejscu profesjonaliści z branży gastronomicznej prowadzą też warsztaty dla pracowników, którzy pod ich okiem zdobywają kulinarną wiedzę i wzmacniają swoje kompetencje zawodowe.

Follow by Email
LinkedIn
Share