sr2logo
Naturalna droga do zdrowego życia - Strony Rynku

Naturalna droga do zdrowego życia

Polska marka wyciskarek wolnoobrotowych 4Swiss pomaga dzielić pasję do zdrowego i aktywnego stylu życia.

Bez nazwy-1Korzystając z nowoczesnej technologii producent działający w segmencie soft-premium oferuje innowacyjne rozwiązania dla urządzeń wspierających komfort oraz jakość codziennego życia. Wyciskarki 4Swiss wyróżniają się na rynku wysokimi parametrami i przystępną ceną. Wielofunkcyjność sprzętu poza bogatymi w doskonale przyswajalne wartości odżywcze sokami pozwala na przygotowanie koktajli, lodów, sorbetów, przecierów warzywnych, tofu, mleka roślinnego, a nawet placków ziemniaczanych. Specjalna konstrukcja gwarantuje oszczędność czasu umożliwiając wyciskanie większości warzyw i owoców w całości i bez obierania. –Dokładamy wszelkich starań, aby dzięki naszym rozwiązaniom wykonywanie codziennych czynności stanowiło celebrowanie małych przyjemności – mówi Eliza Pawełczyk, product manager firmy 4Swiss Polska. – W parze z najwyższą jakością i wysokim standardem produktów 4Swiss idzie estetyczny, minimalistyczny design. Wierzymy, że w pięknym i funkcjonalnym otoczeniu po prostu lepiej się żyje. Kiedy jesteśmy już pewni, że produkt spełnia wszystkie nasze oczekiwania, jest on badany pod kątem jakości i bezpieczeństwa przez szereg specjalistów ze szwajcarskiego laboratorium Intertek.

Firma zaskarbiła sobie ogromną przychylność i zaufanie klientów bardzo sprawną obsługą oraz niezawodnym supportem i opieką posprzedażową. Proces gwarancyjny odbywa się w systemie „door to door” przy minimum zaangażowania ze strony klienta. W przypadku uszkodzenia urządzenie jest odbierane, a następnie całkowicie sprawne w szybkim czasie dostarczane do klienta. Koszty gwarancyjne pokrywa producent. Klienci mogą liczyć na stały kontakt i doraźny support za pośrednictwem mediów społecznościowych i telefonicznie.

Najlepszym potwierdzeniem jakości produktów 4Swiss są dziesiątki zadowolonych, powracających, a w rezultacie pozytywnie oceniających markę klientów. Oferta wyciskarek woolnobrotowych 4Swiss została nagrodzona Laurem Konsumenta – Odkrycie Roku 2019.