sr2logo
Selgros Cash & Carry kolejny raz doceniony przez klientów - Strony Rynku

Selgros Cash & Carry kolejny raz doceniony przez klientów

Dbałość o innowacyjne rozwiązania, ciągłe udoskonalanie swoich usług, szeroki asortyment produktów najwyższej jakości, a także nieustanne przyczynianie się do rozwoju branży gastronomicznej – to powody, dzięki którym Selgros Cash & Carry kolejny raz został doceniony przez swoich klientów i wyróżniony nagrodą Laur Klienta w kategorii sieci handlowe.

1Selgros Cash & Carry to ogólnopolska sieć hal handlowych, która od ponad dwóch dekad oferuje pełne zaopatrzenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą i klientów detalicznych. To także profesjonalny partner dla gastronomii, cateringu, hotelarstwa, a także sklepów, kiosków czy stołówek oraz instytucji opieki społecznej i placówek oświatowo-wychowawczych.
Za swoją wieloletnią działalność i dbałość o zadowolenie klientów, Selgros po raz kolejny otrzymał nagrodę Laur Klienta w kategorii sieci handlowe.

Ten organizowany corocznie plebiscyt to ogólnopolski projekt, którego celem jest wyłanianie najpopularniejszych produktów, marek i usług w swoich kategoriach. Laur Klienta przyznawany jest markom odznaczających się innowacyjnością, najwyższą jakością świadczonych usług i szczególnym zaufaniem konsumentów.

Klienci Selgros Cash & Carry docenili między innymi wysokiej jakości warzywa i owoce, bogaty asortyment świeżego mięsa, a także produkty zarówno od lokalnych dostawców jak i przysmaki z najdalszych zakątków świata. Dzięki zaawansowanej platformie logistycznej, Transgourmet Seafood w porcie Bremehaven w Niemczech, hale oferują również szeroki wybór najświeższych ryb i owoców morza.

Współpraca z branżą gastronomiczną jest jednym z priorytetów Selgros Cash & Carry. To z myślą o niej oferta marek własnych, Transgourmet Premium, Quality czy Economy, jest systematycznie uzupełniana. Dzięki temu firma jest w stanie zaspokoić oczekiwania praktycznie wszystkich podmiotów z branży HoReCa. Wiedząc, jak cenny w gastronomii jest czas, firma zapewnia jakość i terminowość dostaw dzięki rozwiniętej flocie nowoczesnych pojazdów.

11Selgros Cash & Carry poza dostawami produktów i zaopatrywaniu branży, przyczynia się także do ciągłego rozwoju gastronomii w Polsce i potwierdza swoją pozycję eksperta w tej dziedzinie. Dzieje się to za sprawą między innymi dwóch Instytutów Kulinarnych Transgourmet. Oba ośrodki, wyposażone w sprzęt najnowszej generacji, stanowią miejsce warsztatów i szkoleń kulinarnych odbywających się pod okiem doświadczonych specjalistów z branży. Ponadto miejsca te stanowią centrum spotkań czołówki polskich kucharzy. W Instytucie Kulinarnym Transgourmet w Piasecznie pod Warszawą trenuje Narodowa Reprezentacja Polskich Kucharzy, która w lutym wystąpi na Olimpiadzie Kulinarnej w Stuttgarcie.

Selgros Cash & Carry stara się jak najlepiej odpowiadać na panujące trendy nie tylko w zakresie oferowanych produktów, ale również świadczonych usług. W marcu 2020 roku w Białkach pod Siedlcami uruchomiona zostanie zupełnie nowa, 19 już hala Selgros Cash & Carry, w innowacyjnym, mniejszym formacie.

Przyznawany przez klientów Laur Klienta jest wyrazem docenienia wysiłków marki wkładanych w nieustanny rozwój nie tylko oferty, ale także oferowanych usług. Selgros Cash & Carry kładzie duży nacisk na ciągłe udoskonalanie procesu zakupowego oraz zrozumienie zmieniających się potrzeb klientów, by móc jak najlepiej na nie odpowiadać.

Follow by Email
LinkedIn
Share