sr2logo
Sprytni zmieszczą w kuchni więcej! - Strony Rynku

Sprytni zmieszczą w kuchni więcej!

sprytniWiele gospodarstw domowych zmaga się na co dzień z nie lada wyzwaniem. Jak bowiem pomieścić w kuchni wszystkie niezbędne sprzęty, gdy do dyspozycji najczęściej mamy małą przestrzeń?
Zacznijmy „u źródła”. Najwięcej miejsca marnuje się w kuchni pod zlewem. Problemów przysparza tu przede wszystkim syfon od zlewu, który uniemożliwia zamontowanie klasycznych szuflad. Polska firma Rejs podsuwa nam doskonałe rozwiązanie na tę przestrzeń – szufladę frontową pod zlew. Jej kształt jest idealnie dopasowany do szafek z syfonem.
Ładowność proponowanego przez Rejs systemu wynosi do 30 kg, co pozwala przechowywać w zasięgu ręki najpotrzebniejsze sprzęty, czy środki czystości. Dodatkowym atutem jest z pewnością zastosowanie wysokiej klasy prowadnic z miękkim dociągiem.

Walcz o swoją przestrzeń
Wbrew pozorom wąska przestrzeń między szafkami nie jest obszarem straconym. Producent przygotował spory wybór carg mini bocznych. Wpasowują się one idealnie w wąskie przestrzenie, dając Ci możliwość swobodnego dostępu do przechowywanych produktów. Jest to możliwe dzięki prowadnicom pełnego wysuwu w linii Variant, Variant Plus, Maxima i Maxima EVO.

Przestrzeń dla każdego

Rejs dostosował swoją ofertę do klientów o różnych możliwościach finansowych – od wersji ekonomicznej (Linia Variant) poprzez komfortową (Linia Variant Plus) i kategorię premium (Linia Maxima i Linia Maxima EVO). Pomogą Ci one zyskać przestrzeń i swobodę w Twojej kuchni.
Dziękujemy konsumentom za wybór produktów REJS!