sr2logo
Franke Foodservice Systems – gramy zespołowo - Strony Rynku

Franke Foodservice Systems – gramy zespołowo

Franke Foodservice Systems Poland jest częścią korporacji Franke – wiodącego dostawcy inteligentnych systemów kuchennych dla sieci restauracji szybkiej obsługi.Jako globalny dostawca najwyższej jakości produktów, usług oraz indywidualnych rozwiązań, firma oferuje pełne wyposażenie kuchenne. 

2

Jaka jest firma Franke

Kogokolwiek, kto wejdzie do siedziby Franke Foodservice Systems, od progu witają kwiaty. W budynku, który otrzymał wyróżnienie Przewodniczącej Rady Miasta, łączące kategorie ARCHITEKTURA i INWESTYCJA, dominuje łagodny błękitny kolor. O charakterze firmy nie decydują jednak biura, ale atmosfera. Otwartość na potrzeby pracowników sprzyja budowaniu zespołów, w których każdy głos może być równie istotny. W jaki sposób pracownicy Franke dbają o atmosferę?

Najważniejsze jest indywidualne podejście.

Powszechnie powtarzamy tezę, że największą wartością firmy są jej pracownicy. Mówimy o tym na spotkaniach, szkoleniach i prezentacjach. Nie zawsze jednak zastanawiamy się co to oznacza w praktyce.

We Franke rozumiemy to jako umiejętność słuchania o potrzebach każdego pracownika. Każdy z nas jest w innej sytuacji życiowej, innym wyzwaniom stawia czoło. Sztuką jest, aby rozpoznać w jakim momencie życia jest pracownik i wesprzeć go w  rozwoju, ale także w pokonywaniu codziennych trudności. Od lat wspieramy takie wartości i styl zarządzania.

Indywidualne podejście do pracowników wspiera grę zespołową.

Wszyscy we Franke wiemy, że gramy do jednej bramki. Hasłem naszej strategii jest „Winning together”. Zdajemy sobie sprawę, że współdziałanie wszystkich osób umożliwia osiągnąć cele firmy. Na takich założeniach opiera się zarządzanie firmą. Gdy pomocy potrzebuje ważny w danym momencie dział, wspieramy go wszyscy. Dzięki temu jesteśmy w stanie być na tyle elastyczni, aby w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie stale podążać za potrzebami klientów.

Szacunek i uważność.

Każdy z nas jest inny. Ta różnorodność jest dla nas zaletą, która decyduje o przewadze Franke jako pracodawcy. Masz inne zdanie na jakiś temat? Odważ się o tym powiedzieć, ale zrób to z szacunkiem. Doceniamy siebie jako pracowników, ale nie zapominamy, że jesteśmy ludźmi z różnymi bagażami doświadczeń, przyzwyczajeniami. Jesteś ekstrawertykiem? Cudownie! Introwertykiem? Również wspaniale. Każdy znajdzie tu swoje miejsce i poczuje się dobrze. Każdego powitamy z  otwartymi ramionami.

Taka atmosfera pozwala skoncentrować się na zadaniu, które w danej chwili wykonuje pracownik. Uważność podnosi poziom komunikacji i pozwala skutecznie działać zwłaszcza  gdy zadania są ambitne.

Co jeszcze?

Dbamy o siebie nawzajem. Nie tylko dlatego, że nie ma innego wyboru, ale dlatego, że jest to dla nas korzystne. Chcemy, aby pracownicy codziennie przychodzili rano do pracy z przyjemnością. Takim pracodawcą jesteśmy. To nasz wybór.