sr2logo
O Maczfit - Strony Rynku

O Maczfit

2

Maczfit na tle konkurencji wyróżnia przede wszystkim jakość oferowanych dań, różnorodność menu, certyfikaty min. HCCP (rygorystyczne procedury jakości certyfikowane przez międzynarodową jednostkę TUV), a także Certyfikat V-Label, który Maczfit otrzymał jako pierwszy i jedyny catering dietetyczny w Polsce.

Posiłki Maczfit są codziennie przygotowywane przez wykwalifikowanych kucharzy i dietetyków klinicznych ze świeżych i jakościowych produktów od sprawdzonych polskich dostawców. Każdy zestaw dopracowany jest pod względem bilansu kalorycznego, mikro i makro składników. Codziennie rano przeprowadzane są testy na każdym etapie produkcji z udziałem dietetyków i Managera ds. Jakości, którzy testują dania, sprawdzają smaki i akceptują lub modyfikują menu.

Dziennie produkujemy około 35 tys. dietetycznych posiłków, które każdego dnia dostarczane są pod drzwi naszych Klientów. Dzięki nam Klienci nie czują, że są na diecie, dostają różnorodne i prawidłowo zbilansowane zestawy pysznych dań.

Każdego dnia proponujemy rozwiązania, które pozwalają dokonać świadomego, satysfakcjonującego wyboru. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych Klientów, oferując im to, czego oczekują. W lutym zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowego rozwiązania, jakim jest Wybór Menu. Każdego dnia daje on Klientowi możliwość elastycznego zarządzania swoim planem dietetycznym dzięki możliwości wyboru spośród 20 różnorodnych dań.

Nowe rozwiązania pozwalają na zarządzanie planem dietetycznym z pozycji Panelu Klienta – każdy jest w stanie dokonać zmian w swoim zamówieniu za pomocą kilku kliknięć. Ponadto nasi Klienci codziennie mają możliwość bezpłatnej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi dietetykami poprzez infolinię lub live chat na stronie internetowej Maczfit.