sr2logo
Park-M pracodawcą roku! - Strony Rynku

Park-M pracodawcą roku!

Rok 2020 dla małopolskiej firmy był powodem do dumy. Potwierdził także jej ugruntowaną i stabilną pozycji na rynku. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu zespołu w wykonaniu prestiżowych inwestycji z zakresu architektury krajobrazu i zagospodarowania terenów zieleni Park-M z sukcesem realizuje prestiżowe inwestycje w całej Polsce. Firma jest również obecna na rynkach europejskich będąc liderem w obszarze sprzedaży roślin.

Park-M jako lider w swojej branży został doceniony ze względu na charakter prowadzenia działalności oraz wdrażane rozwiązania HR. – Takie wyróżnienie cieszy zawsze, a obecnie stanowi jeszcze większą motywację do pracy i dalszego rozwoju – mówi prezes firmy Krzysztof Mróz.

Przyznanie tytułu Solidnego Pracodawcy to efekt weryfikacji tego jak działa firma, jak traktuje swoich pracowników oraz jakie zasady i atmosfera pracy panują w jej strukturach. Park-M został doceniony w wielu obszarach, m.in. związanych z dynamiką zatrudnienia, rozwojem pracowników oraz kreowaniem przyjaznego i bezpiecznego środowiska pracy.

Park-M od 25 lat rozwija się dynamicznie dzięki zatrudnionym osobom. Tworzony przez nich zespół to siła napędowa do działania. Ważne jest więc wytyczanie pracownikom klarownych ścieżek kariery. W firmie każdy, bez względu na zajmowane stanowisko, jest obejmowany prywatną opieką medyczną i innymi dodatkowymi świadczeniami. Rozwinięte są także programy szkoleń poszerzające wiedzę i umiejętności na różnych poziomach organizacji – od pracownika technicznego po osoby zajmujące stanowiska kierownicze. Wszyscy wspólnie świętują sukcesy i spędzają czas na spotkaniach integracyjnych.

– Nasze działania opieramy na wartościach, które gwarantują sukces i budują jakość wykonywanej pracy. Poprzez ciągły rozwój kompetencji na wszystkich poziomach firmy nasze cele stają się rzeczywistością. Zdanie osób, z którymi pracujemy jest dla nas szczególnie ważne, bo dzięki pomysłom płynącym z naszych zespołów czerpiemy inspiracje do wprowadzania innowacyjnych i skutecznych rozwiązań – podsumowuje menedżer działu HR Aneta Szara.

Park-M nie zwalnia tempa – Jako Solidny Pracodawca koncentruje się na działaniach wspierających biznes, ale nie pozostaje obojętny na potrzeby ludzi i środowiska. Społeczna odpowiedzialność firmy przejawia się w szeroko pojętym zrównoważonym rozwoju – we wspieraniu lokalnych drużyn sportowych, domów dziecka, udziale w akcjach charytatywnych i wydarzeniach kulturalnych – podkreśla dyrektor zarządzający Bartosz Bednarski.

Follow by Email
LinkedIn
Share