sr2logo
Marka stworzona z pasji - Strony Rynku

Marka stworzona z pasji

Naszym celem było stworzenie na polskim rynku takiego sklepu, w którym w jednym miejscu znaleźć będzie można asortyment nawiązujący do ponadczasowego stylu nowojorskiego, modern classic, artdeco, czy hamptons. Decoratore to nie tylko sklep, to również miejsce, gdzie każdy znajdzie inspiracje, pomysły i rady na urządzenie własnego mieszkania i domu. Pomysł na powstanie naszej marki zrodził się z fascynacji różnymi stylami wnętrzarskimi, które z kolei są wynikiem licznych podróży. Kochamy piękne wnętrza i uwielbiamy otaczać się pięknymi przedmiotami w klasycznej, a zarazem nowoczesnej formie.

Specjalnie dla naszych klientów selekcjonujemy ofertę, wybierając takie produkty, które sprawią, że wnętrze stanie się eleganckie, indywidualne i wyjątkowe, zachowując przy tym komfort użytkowania i racjonalną półkę cenową. W naszej ofercie można znaleźć unikatowe meble, lustra, dywany, lampy, a także tekstylia i artykuły dekoracyjne oraz wiele przedmiotów idealnych na prezent. Każdy klient naszego serwisu może liczyć na indywidualną i profesjonalną obsługę w zakresie wyposażenia, a także fachowe doradztwo i pomoc przy projektowaniu swojego wnętrza. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu rynku w 2019 roku stworzyliśmy własną 300 m. kw. przestrzeń, w której każdy z naszych klientów może poczuć atmosferę i zobaczyć koncept wnętrz przez nas kreowanych. Nasz showroom znajduje się na południu Polski, kilka kilometrów od Bielska-Białej. Była to strategiczna i odważna decyzja z myślą o naszych klientach, także tych online, ponieważ duża przestrzeń daje więcej możliwości nie tylko dla klientów stacjonarnych, ale także dla coraz bardziej wymagających klientów online.

Ciągły rozwój marki, a także nasza obecność w mediach społecznościowych pozwoliła nam poszerzyć zakres terytorialny działalności na obszar Europy Zachodniej oraz Środkowo-Wschodniej. Mamy ciągle rosnącą liczbę zapytań od osób prywatnych, jak również architektów, stylistów, czy dekoratorów, właścicieli hoteli, restauracji, którzy chcą stworzyć spójną przestrzeń z dbałością o każdy szczegół.  Od zawsze dbaliśmy o to, aby nasze produkty cechowała dobra jakość, a obsługa klienta była na najwyższym poziomie, co potwierdza otrzymany Laur Klienta i stawia nas w gronie najbardziej liczących się marek na rynku polskim w branży wyposażenia wnętrz. Stale poszerzamy nasz asortyment śledząc najnowsze trendy w branży wyposażenia wnętrz oraz kreując też własny, unikatowy styl.

Follow by Email
LinkedIn
Share