sr2logo
Najbardziej elastyczny catering dietetyczny w Polsce? - Strony Rynku

Najbardziej elastyczny catering dietetyczny w Polsce?

Złoty Laur Konsumenta to niewątpliwie niezwykle ważne wyróżnienie dla marki, będące jednocześnie podziękowaniem klientów za trud włożony w nieustanną pracę nad oferowanym produktem i realizację licznych udogodnień.

1Ubiegły rok był dla Maczfit ogromnym wyzwaniem. Dziś firma wyróżnia się na rynku nie tylko jakością, smakiem, wyglądem dań i Wyborem Menu, lecz także innowacyjną aplikacją z mnóstwem funkcji, co czyni ją nie tylko największym, lecz także najbardziej elastycznym cateringiem dietetycznym w Polsce.

Każdy wie, że jednym z założeń zdrowej diety jest regularność. Aplikacja Maczfit ma wbudowaną funkcję Stop JESZ, która przypomina o konieczności spożycia kolejnego posiłku. Pozwala śledzić postępy w odchudzaniu, a za pomocą kilku kliknięć umożliwia zmianę kaloryczności diety, harmonogramu czy adresu dostawy. Dzięki subskrypcji dieta jest automatycznie przedłużana na kolejny okres. Tym samym nasi klienci mogą składać, wstrzymywać i wznawiać zamówienia, wybierać posiłki w Wyborze Menu, oceniać dania, polecać Maczfit znajomym i zdobywać Maczcoiny, korzystając z Programu Lojalnościowego. Funkcjonalność Moje Postępy pomaga śledzić wagę, kontrolować liczbę zjedzonych posiłków i spożywanych napojów. W odpowiedzi na najnowsze światowe trendy żywieniowe – „szyte na miarę”

i „convenience”, stworzyliśmy również dodatkową usługę Box2Box, dostępną w ofercie Wybór Menu, w ramach której można domawiać konkretne posiłki, MaczShoty i białkowe koktajle okołotreningowe, a także usuwać dania ze swojej diety. Rodzinny obiad, kolacja z bliską osobą czy śniadanie ze znajomymi z pracy? Można zamówić dla wszystkich!

Ten rok rozpoczęliśmy hasłem: „Kocham siebie, dbam o siebie”. W obecnych czasach powinniśmy pamiętać, aby jeszcze bardziej skupić się na swoim zdrowiu i samopoczuciu – dbajmy również o odporność. Pomogą w tym wprowadzone do oferty witaminowe shoty, a osobom aktywnym na pewno przypadną do gustu białkowe FitCocktaile okołotreningowe.

Wszystko to pokazuje, że nie spoczywamy na laurach. Jesteśmy największą restauracją w Polsce, a może i Europie. Oferujemy 12 programów dietetycznych – w tym dietę wegetariańską i wegańską. Dla tych, którzy lubią decydować mamy wybór posiłków – czyli Wybór Menu z daniami z innowacyjnej diety Sirt. Nasze posiłki dowozimy już do blisko 1500 miejscowości w całej Polsce. Obserwujemy trendy, słuchamy opinii i dbamy, aby nasza oferta odpowiadała na potrzeby nawet tych najbardziej wymagających. Obiecujemy, że jeszcze niejednokrotnie uda nam się zaskoczyć branżę, a wszystkich zainteresowanych zapraszamy na www.maczfit.pl, by lepiej poznać nasze produkty i filozofię marki.

Follow by Email
LinkedIn
Share