sr2logo
Budujemy lepszą przyszłość - Strony Rynku

Budujemy lepszą przyszłość

O sukcesie firmy świadczyć może między innymi: dobra kondycja finansowa, liczba partnerów biznesowych, lecz jednym z najistotniejszych świadectw będących potwierdzeniem tego, że dana organizacja zasługuje na uznanie jest oddany pracownik. Jak zatem buduje się wybitne organizacje?

1Poszukując odpowiedzi na to pytanie warto udać się do Puław, gdzie znajduje się siedziba firmy Mostostal Puławy S.A. – tegorocznego laureata projektu Solidny Pracodawca Roku. Mostostal to lider branży budowlanej z ponad 50-letnim doświadczeniem konsekwentnie realizujący początkową misję organizacji opierającą się na czterech filarach tj. wiedza-doświadczenie-jakość-rozwój. Takie podejście pozwoliło na zbudowanie silnej marki, dobrego pracodawcy, oraz zaufanego partnera w biznesie.

Warto również dodać, iż sukces Mostostalu wybiega poza granice Polski. Doświadczenie i profesjonalizm zaprocentowały, w efekcie czego pracę firmy z Puław można obserwować w Niemczech, Austrii, Anglii, Francji, Szwajcarii i Szwecji oraz wielu innych europejskich krajach. Jest to jasny sygnał świadczący o zaufaniu i solidności.

O słuszności działań prowadzonych przez puławską spółkę świadczą liczne nagrody. Jednym z najnowszych osiągnięć firmy Mostostal Puławy S.A. jest zdobyty tytuł Solidny Pracodawca 2021. Jest to szczególnie istotne wyróżnienie, ponieważ dotyczy najważniejszego kapitału przedsiębiorstwa, czyli ludzi. W tej dziedzinie organizacja udowodniła, że polityka personalna realizowana w firmie jest na najwyższym poziomie.

Zapytaliśmy Panią Agnieszkę Gajdko, dyrektora personalnego o to, czym dla firmy jest wyróżnienie tytułem Solidnego Pracodawcy Roku 2021? – Uzyskanie tytułu Solidny Pracodawca Roku 2021 jest dla nas ogromnym wyróżnieniem oraz umocnieniem naszego wizerunku jako odpowiedzialnego pracodawcy. To wyróżnienie stanowi potwierdzenie rzetelności w działaniu naszej firmy. Codziennie dbamy o to, aby nasza praca opierała się na zaufaniu naszych pracowników oraz komforcie ich pracy, a ta nagroda jest tego najlepszym potwierdzeniem. Solidny pracodawca to, w naszym mniemaniu, przede wszystkim zaangażowani oraz profesjonalni pracownicy. Mostostal zatrudnia zespół doświadczonych, rzetelnych oraz odpowiedzialnych pracowników, a to przekłada się na nasz sukces. Ta prestiżowa nagroda daje nam poczucie, że odznaczamy się na tle konkurencyjnego rynku wiarygodnością i stabilnością. Należy podkreślić, że nagroda Solidnego Pracodawcy Roku dotyczy również takich obszarów jak CSR oraz ochrona środowiska. W tym zakresie również działania firmy zostały docenione, a liczne aktywności na rzecz wspierania lokalnej społeczności oraz wspólnego środowiska dowodzą, że firma Mostostal Puławy S.A. buduje lepszą przyszłość.

Follow by Email
LinkedIn
Share