sr2logo
Shell V-Power najlepiej oceniane paliwa w Polsce - Strony Rynku

Shell V-Power najlepiej oceniane paliwa w Polsce

Shell po raz czwarty z rzędu uzyskał złoty Laur Klienta za nasze flagowe paliwa premium Shell V-Power. Cieszy nas to szczególnie, ponieważ ponad 40% głosujących wybrała nasz produkt jako najlepszy, co czyni nas tegorocznym liderem paliw wśród branży paliw. Zaufanie i zadowolenie klientów są dla nas najważniejsze. Cały czas szukamy sposobu, aby oferować najwyższej jakości produkty i usługi w połączeniu z konkurencyjną ceną. Jak to robimy?

1Wtorki i czwartki z Shell V-Power

Już od ponad roku, przez dwa dni w tygodniu zachęcamy naszych klientów do korzystania z akcji „Wtorki i czwartki z Shell V-Power”. W jej ramach wszyscy miłośnicy samochodów mogą przetestować nasze najlepsze paliwa premium w cenie paliw podstawowych. We wtorki oferta jest skierowana do kierowców samochodów z silnikiem benzynowym, którzy mogą korzystać z Shell V-Power 95 w cenie podstawowej, a w czwartki do posiadaczy diesla. Dzięki temu już prawie co drugi kierowca tankujący na naszych stacjach korzysta z Shell V-Power.

Dlaczego warto?

Sekretem naszego paliwa jest unikatowa, wzmocniona formuła czyszcząca DYNAFLEX, która pomaga uzyskać lepszą wydajność spalania i poprawę osiągów. Zawarte w niej składniki usuwają zanieczyszczenia z silnika
i w benzynach Shell V-Power, dodatkowo pomagają redukować tarcie na każdym litrze paliwa. Dzięki temu energia powstała ze spalania paliwa może być efektywniej zamieniona na generowaną przez silnik moc. Nasze paliwa są regularnie weryfikowane przez niezależne badania prowadzone przez UOKiK, jak i te zlecane przez Shell, które dowodzą, że oferujemy paliwa najlepszej jakości.

Mistrzowskie partnerstwo z Ferrari od ponad 70 lat

Paliwo jest opracowywane przy współpracy z najbardziej doświadczonymi i znanymi zespołami motorosportowymi m.in. BMW M, Ducati czy Scuderia Ferrari. Z tym ostatnim w tym roku Shell przedłużył współpracę na kolejne lata. Wyścigowe paliwa i środki smarne Shell umożliwiły zespołowi Scuderia Ferrari zdobycie 10 tytułów mistrzowskich dla konstruktorów i 12 dla kierowców.
Ciekawostką dla kierowców może być fakt, że paliwo wyścigowe Shell V-Power używane przez zespół Scuderia Ferrari zawiera 99% tych samych rodzajów składników co paliwa premium Shell V-Power dostępne dla klientów na całym świecie.

Na stacje Shell nie tylko po paliwo

Nasi klienci poza paliwem wysokiej jakości cenią sobie również możliwość skorzystania z szerokiej gamy usług pozapaliwowych. Pyszna smaczna kawa, odbiór przesyłki, skorzystanie z myjni i zrobienie zakupów to coraz częstsze powody odwiedzin na stacji. Dlatego cały czas poszerzamy naszą ofertę – już na prawie 250 stacjach można odebrać przesyłkę DHL, a na terenie ponad 100 stacji znajdują się paczkomaty InPostu. Dla tych, którzy zostają w domu mamy dostawy Uber Eats – ponad 100 artykułów spożywczych w tym hot-dogi, napoje, słodycze czy alkohol. Usługa jest dostępna w 8 głównych miastach m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku.

Follow by Email
LinkedIn
Share