sr2logo
Marka Sante laureatem złotego Lauru Konsumenta 2021! - Strony Rynku

Marka Sante laureatem złotego Lauru Konsumenta 2021!

Sante znaczy zdrowie

Zdrowie jest dziś ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej, lecz w Sante wiemy już o tym od dawna, ponieważ w języku francuskim Sante znaczy zdrowie. Naszą misją jest dostarczanie żywności najwyższej jakości mającej korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Dlatego nieustannie powiększamy rodzinę produktów w 100% stworzonych ze składników pochodzenia naturalnego, bez dodatków konserwujących, wzmacniaczy smaku czy sztucznych aromatów i barwników. Brak nienaturalnych dodatków to nasz świadomy wybór, ponieważ dziś konsumenci oczekują przede wszystkim dobrej jakości. Flagowe submarki Sante – rozpoznawalne i cenione przez konsumentów – to: Granola, Fit, Musli, Crunchy, Skarby Ziemi, Granola Bar, Cookiss, Flipsy.

Eksperci Sante z dziedziny dietetyki, technologii żywności i żywienia opierają się na najnowszych badaniach naukowych i aktualnych trendach żywieniowych. Sante produkuje swoje produkty w nowoczesnej fabryce (ponad 70 tys. m2), spełniającej najbardziej rygorystyczne normy jakości potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami. Ponad 50% wytwarzanych w zakładzie Sante produktów sprzedawana jest poza granicami Polski, w takich krajach jak m.in. Słowenia, Estonia, Rosja, Ukraina, Grecja, Dubaj czy Kanada.

Studio Sante – unikatowe na skalę europejską

To jednak nie wszystko. W Sante staramy się również propagować wiedzę o prawidłowym odżywianiu i zdrowym stylu życia. To właśnie dlatego w 2015 roku w Warszawie powstało Studio Sante Uzdrowisko Miejskie, w którym można się odprężyć i zrelaksować po ciężkim dniu pracy, lecz także skorzystać z unikatowych na skalę europejską zabiegów. W czasach gdy coraz bardziej istotny jest work-life balance, po ciężkim dniu pracy warto podarować sobie odrobinę relaksu, odprężając się w basenie, jacuzzi czy bogatej strefie saun, gdzie czekają m.in. grota solna z tężnią solankową czy zapewniająca głęboki relaks kapsuła floatingowa. Ukojeniem będą także masaże, wykonywane przez profesjonalnych terapeutów, m.in. dyplomowane masażystki z wyspy Bali. W naszym Centrum Terapii z kolei proponujemy m.in. inhalacje wodorem molekularnym, które wspomagają regenerację organizmu po przejściu Covid-19 i zainfekowaniu koronawirusem.

Nowością w Studio Sante są natomiast startujące już w październiku zajęcia fitness (m.in. Yoga, Pilates czy Zdrowy Kręgosłup) i innowacyjny trening EMS, dzięki którym każdy może zadbać o swoje ciało, lecz także ukoić nerwy i zwolnić tempo codziennego życia.

Follow by Email
LinkedIn
Share